Drukuj instrukcję Asus Vh228 Series

Drukarka Asus Vh228 Series oferuje wydajne drukowanie w wysokiej jakości. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania, co umożliwia oszczędzanie energii. Drukarka posiada również interfejs USB, który umożliwia łatwe i szybkie połączenie z komputerem. Drukarka jest w stanie drukować do 8 stron na minutę i oferuje szybkie i wyraźne rezultaty. Instrukcje drukowania są łatwe w użyciu, a wszystkie potrzebne informacje są dostępne w podręczniku użytkownika. Asus Vh228 Series to wygodna drukarka, która pozwala Ci cieszyć się szybkim i wygodnym drukowaniem.

Ostatnia aktualizacja: Drukuj instrukcję Asus Vh228 Series

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Asus SDRW-08D2S-U SDRW08D2SUBGACIAS. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Asus SDRW-08D2S-U SDRW08D2SUBGACIAS.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Asus SDRW-08D2S-U SDRW08D2SUBGACIAS bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

 • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Asus SDRW-08D2S-U SDRW08D2SUBGACIAS na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
 • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Asus SDRW-08D2S-U SDRW08D2SUBGACIAS na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Asus SDRW-08D2S-U SDRW08D2SUBGACIAS

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Asus SDRW-08D2S-U SDRW08D2SUBGACIAS a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Asus SDRW-08D2S-U SDRW08D2SUBGACIAS. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

wanrltw 09 Jul 2012 19:57 2535

 • #1Level 9  

  #1

  Witam. Kupiłem jakiś czas temu monitor Asus VH228. Monitor posiada tylko wtyczkę VGA. Zauważyłem, że w opcjach monitora mam zablokowaną opcję ustawienia ratio monitora. W instrukcji przeczytałem, że ta opcja zostanie odblokowana po podłączenia monitora do wejścia HDMI na karcie graficznej. Kupiłem adapter VGA -> DVI i chcę kupić adapter DVI -> HDMI. Czy po podłączeniu tych wszystkich adapterów monitor będzie działał, a jeżeli tak to czy monitor będzie widział, że jest podłączony do HDMI?

 • #2MARCIN. SLASK

  Home appliances specialist  #2

  VGA to tylko sygnał analogowy. HDMI to sygnał tylko cyfrowy. Przejściówkami nie da się.
  Ale są konwertery, ale one wymagają osobnego zasilania.

 • #3#3

  Te konwertery to trochę droga sprawa.

 • #4#4

  Widać, że wybrałeś wersję monitora z lekko przestarzałym wejściem grafiki.

 • #5#5

  No niestety nie dopatrzyłem tej rzeczy. Chciałem odblokować te aspect ratio aby mógł grać sobie w starsze gierki bo mam rozciągnięty ekran no ale cóż chyba nic na to nie poradzę.

 • #6wlw_wlLevel 38  #6

  HDMI to ten sam sygnał co DVI. Jedyna przejściówka, jakiej możesz użyć, to z DVI-I na VGA.

  Opcja ta zapewne zostanie odblokowana po podłączeniu monitora do źródła sygnału cyfrowego, więc przejściówka tu nic nie pomoże.

 • #7#7

  wanrltw wrote:

  No niestety nie dopatrzyłem tej rzeczy.

  Z jaką literką na końcu masz tego Asusa VH228?

 • #8#8

  Mam właśnie podłączony adapter VGA DVI ale opcja niestety się nie odblokowała choć miałem nadzieję, a literka to D.

 • #9#9

  Szkoda, że nie T, bo oprócz VGA, jest DVI.
  Zawsze można próbować sprzedać.

 • #10#10

  No szkoda, będę musiał się obejść bez tej opcji. Dzięki za wyjaśnienia.

Oficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Drukuj instrukcję Asus Vh228 Series

Bezpośredni link do pobrania Drukuj instrukcję Asus Vh228 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Drukuj instrukcję Asus Vh228 Series