Instrukcja montażu, pielęgnacji i użytkowania Craftsman 917 270623

Instrukcja montażu, pielęgnacji i użytkowania Craftsman 917 270623 jest dostępna w celu pomocy w instalacji, konserwacji i użytkowaniu traktora Craftsman. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat montażu, pielęgnacji i użytkowania traktora Craftsman, w tym informacje na temat konserwacji, napraw i wymiany części. Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania traktora Craftsman, a także ostrzeżenia dotyczące zagrożeń związanych z użytkowaniem urządzenia. Instrukcja wyjaśnia również, jak dbać o traktor Craftsman, w tym jak wymieniać części, jak dbać o części zużywające się i jak dbać o silnik. Instrukcja zawiera również instrukcje dotyczące korzystania z traktora Craftsman, w tym jak ustawiać oświetlenie, jak wyłączać i włączać traktor, a także jak ustawiać wybrane opcje.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu, pielęgnacji i użytkowania Craftsman 917 270623

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Laptopy ASUS

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Laptopy ASUS.
Mamy 573 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 572 produktów ASUS w kategorii Laptopy.

  • 7
  • adefgiknpqrstuxyz

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Świetny do biura, poręczny w podróży

JASNY, OSTRY OBRAZ

Ultrajasny bezprzewodowy projektor LED ASUS B1M oferuje niesamowicie jasne, ostre obrazy za sprawą rozdzielczości WXGA 1280x800, jasności 700 lumenów oraz 100% pokryciu skali kolorów NTSC, które w przekładają się na szczegółowy obraz o wiernym kolorze. B1M wykorzystuje bezrtęciowe źródło światła Eco-LED o trwałości 30000 godzin, co obniża koszty utrzymania i wymiany żarówki.

NIEWIELKI, PRZENOŚNY PROJEKTOR WI-FI ELIMINUJE KABLE

ASUS B1M wyposażony jest w mały moduł Wi-Fi pozwalający na bezpośrednie, bezprzewodowe połączenie z notebookiem bądź urządzeniami z systemami Android czy iOS. Dzięki temu nie ma potrzeby noszenia kabla wideo wyłącznie na potrzeby prezentacji — wszelkie prezentacje, dokumenty i pliki multimedialne można przesyłać bezprzewodowo do B1M z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Urządzenie z systemem Android czy iOS może być także użyte jako pilot zdalnego sterowania prezentacją, a nawet do wstawiania komentarzy do slajdów w czasie rzeczywistym.

SZYBKA, WYGODNA INSTALACJA W PARĘ SEKUND

BŁYSKAWICZNE WŁĄCZANIE I WYŁĄCZANIE

ASUS B1M włącza się w pięć sekund bez konieczności rozgrzania, a wyłącza od razu, bez schładzania.

AUTOMATYCZNA KOREKCJA TRAPEZU

Bez względu na kąt ustawienia B1M funkcja automatycznej korekcji trapezu wykrywa zniekształcenie i koryguje obraz, by uzyskać równy kształt prostokąta.

WIELKI EKRAN Z NIEWIELKIEJ ODLEGŁOŚCI

B1M ma najlepszy współczynnik odległości od ekranu do wielkości obrazu: 51 cali otrzymasz z odległości zaledwie 1 metra od ekranu.

ZGODNOŚĆ Z WIELOMA FORMATAMI BEZ UŻYCIA PC DZIĘKI WBUDOWANEMU CZYTNIKOWI KART SD I GNIAZDU USB

Wbudowany czytnik kart SD oraz gniazdo USB umożliwiają podłączenie pamięci USB lub SD i odtwarzanie z niej filmów bez pośrednictwa PC. B1M obsługuje najczęściej używane formaty plików.

WBUDOWANE DWA GŁOŚNIKI ASUS SONICMASTER

B1M jest obdarzony dwoma głośnikami 2 W z technologią ASUS SonicMaster, która zapewnia wierne odtwarzanie dźwięku.

BOGACTWO INTERFEJSÓW

NIESŁYCHANIE MOBILNY I WSZECHSTRONNY

Przyjazny w podróży B1M waży poniżej 900 g i z łatwością mieści się w torbach czy teczce. Zgodność z większością zasilaczy sieciowych notebooków ASUS daje wygodę zasilania B1M w sytuacji, gdy zapomnisz jego zasilacza. B1M ma też dwupoziomową podpórkę pozwalającą na rzut obrazu na wygodniejszej do oglądania wysokości. com/websites/global/products/CTnR9yJoqnGRAm3U/footer_bg. jpg"/>

Instrukcja montażu, pielęgnacji i użytkowania Craftsman 917 270623

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu, pielęgnacji i użytkowania Craftsman 917 270623

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu, pielęgnacji i użytkowania Craftsman 917 270623