Kurs szkoleniowy 3m Mp7740i

Kurs szkoleniowy 3m Mp7740i jest uznanym kursem szkoleniowym, który dotyczy zaawansowanych technologii, takich jak drukowanie 3D i drukowanie 3D z metalu. Kurs ten oferuje praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia trójwymiarowych obiektów, korzystania z różnych technik drukowania 3D oraz wykorzystywania narzędzi tworzenia wzorów w celu tworzenia trwałych, wytrzymałych wyrobów. Kurs obejmuje również omówienie zaawansowanych funkcji oprogramowania do drukowania 3D, takich jak programowanie cyfrowe, drukowanie za pomocą sieci lokalnych i wiele innych. Kurs szkoleniowy 3m Mp7740i jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się o drukowaniu 3D, a jego zawartość jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi. Kurs ten dostarcza studentom wszystkich poziomów wiedzy, niezależnie od ich poziomu wiedzy, aby w pełni wykorzystać możliwości drukowania 3D.

Ostatnia aktualizacja: Kurs szkoleniowy 3m Mp7740i

 • Centrum szkolenia
 • 3M™ Endorsed
 • 3M™ Mcs™

Dlaczego warto się szkolić?

Oklejanie samochodów, to branża, która wymaga od aplikatora ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Niezależnie od tego, czy zaczynasz, czy oklejanie to Twoje całe życie - szkolenia i uczenie się nowych technik będą nieodłączną częścią rozwoju własnych kompetencji i poszerzania wiedzy. Ucząc się u źródła - dzięki nabytym umiejętnościom lepiej wykorzystasz właściwości folii tak, by kleić dokładniej, a przede wszystkim wydajniej.

Oszczędzasz więc czas i podnosisz jakość swojej pracy.

Program 3M Endorsed

3M Endorsed to prestiżowy certyfikat rozpoznawalny na całym świecie. Jego uzyskanie nie tylko otwiera dodatkowe możliwości, ale także daje ogromną satysfakcję. Jeśli masz już doświadczenie w oklejaniu, chcesz wzmocnić i poszerzyć swoje kompetencje na najwyższym poziomie - to program dla Ciebie.

W trakcie zadań praktycznych używane są wyłącznie materiały 3M. Daje to uczestnikom możliwość pracy na najlepszych produktach, a w przyszłości – pewność, że ich usługi dostarczą klientom pełne zadowolenie.

Dowiedz się więcej o programie EndorsedZapisz się

Szkolenia podstawowe i zaawansowane

Jeśli trochę kleisz lub dopiero zaczynasz ale nie czujesz się pewnie i chcesz uczyć się według najlepszych praktyk, szkolenie podstawowe będzie dla Ciebie idealne.

Dla wraperów posiadających już doświadczenie, chcących rozwijać swoje umiejętności, najlepszym rozwiązaniem będzie szkolenie zaawansowane.

Nawet najlepszy materiał bez ugruntowanej wiedzy jak go zastosować nie da dobrego efektu.


Centrum Szkoleniowe "The Wrap Center"

The Wrap Center (TWC) to pierwsze certyfikowane centrum szkoleniowe 3M w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako jedyne w Polsce posiada kwalifikacje do prowadzenia szkoleń i certyfikacji programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez prawdziwego specjalistę w dziedzinie oklejania samochodów – Rafała Żmudę. Rafał jest zdobywcą wielu międzynarodowych nagród i trenerem z ponad 20-letnim stażem, który pracuje jedynie na foliach 3M. Trener jest również jedynym w Polsce aplikatorem Knifeless Accredited.

TWC skupia swoją działalność na szkoleniach z zakresu aplikacji folii samochodowych. W centrum znajduje się sala wykładowa, przeznaczona na zajęcia teoretyczne oraz wyposażona na światowym poziomie hala szkoleniowa z 3 stanowiskami do praktycznej nauki oklejania samochodów. Pozwala to na pełen komfort, a małe grupy szkoleniowe umożliwiają indywidualne podejście trenera do każdego z uczestników.

The Wrap Center oferuje szkolenia:

 • Oklejanie samochodów: BASIC & ADVANCED Car Wrap Training
 • Certyfikacja 3M ENDORSED INSTALLER Training & Testing
 • PPF Paint Protection Training
 • Program 3M Endorsed

  Program 3M Endorsed jest stworzony z myślą o otwarciu drogi do międzynarodowych aplikacji najlepszym polskim aplikatorom folii samochodowych.

  Prestiżowy tytuł 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer otrzymują osoby, które z sukcesem przystąpią do egzaminu. W Polsce centrum uprawnionym do prowadzenia certyfikacji w ramach programu jest wyłącznie The Wrap Center.

  Przyznany certyfikat rozpoznawalny jest międzynarodowo dzięki wspólnym w ponad 200 krajach standardom egzaminowania. 3M, to firma rozpoznawana dzięki najwyższej jakości produktów. Jednak by uzyskać końcowy efekt na najwyższym poziomie warto znać odpowiednie techniki aplikacji naszych materiałów. Z tego powodu podjęliśmy się zadania certyfikacji aplikatorów folii, tak aby zapewnić, że klienci końcowi właściwie dobiorą usługę aplikacji.

  Chcemy wspierać aplikatorów certyfikowanych w programie 3M Endorsed, jednocześnie słuchając ich uwag i sugestii co do dalszego rozwijania naszych produktów. Po zdaniu wymagającego egzaminu, aplikatorzy otrzymują przywilej posługiwania się logotypem programu 3M Endorsed dla potwierdzenia swoich umiejętności. Może on być używany w materiałach marketingowych oraz na stronie internetowej firmy, która zatrudnia lub korzysta z usług certyfikowanego aplikatora, jednak wyłącznie przy podaniu nazwiska osoby nagrodzonej certyfikatem.

  Nazwiska osób certyfikowanych w programie 3M Endorsed wpisane są także do globalnego rejestru certyfikowanych aplikatorów 3M, z którego firma korzysta przy realizacji międzynarodowych zleceń. 3M może również polecać usługi aplikatorów posiadających certyfikat klientom końcowym a także promować program we wszystkich materiałach marketingowych.

  Celem 3M jest stworzenie elitarnego, ogólnoświatowego programu potwierdzającego poziom umiejętności aplikatorów, gdzie 3M może dbać o ciągłe doskonalenie ich umiejętności.

  Ponadto, 3M jest organizatorem zróżnicowanych działań i akcji edukacyjnych dotyczących stosowania folii reklamowych. Do udziału w owych działaniach medialnych i wizerunkowych, w pierwszej kolejności zapraszani są aplikatorzy z grona 3M Endorsed. W 2014 roku, 3M Poland po raz pierwszy zorganizowało również Forum 3M Endorsed Vehicle Graphics Installers we Wrocławiu, podczas którego wszyscy obecnie certyfikowani aplikatorzy mogli poznać najnowsze produkty 3M, trendy w reklamie, wymienić się najlepszymi praktykami oraz poznać najnowsze techniki aplikacji. W 2015 wspólnie z aplikatorami 3M Endorsed udało nam się pobić rekord Guinness’a w czasie zmieny koloru auta, a w 2016 znów spotkaliśmy się na 3M Car Wrap Convention

  Ważne

  Certyfikat programu 3M Endorsed daje wiele dodatkowych korzyści. Oprócz tytułu i potwierdzenia umiejętności w zakresie aplikacji folii samochodowych, aplikator zostaje wpisany do globalnej bazy 3M, dostaje rabaty przy zakupie folii 3M u autoryzowanego dystrybutora, ma możliwość wzięcia udziału w programach 3M dedykowanych certyfikowanym aplikatorom i pierwszy dowie się o nowościach wprowadzanych na rynek.

  3M™ MCS™ - gwarancja na zadrukowane folie

  3M™ MCS™ to pierwsza i najszersza na rynku reklamowym gwarancja, która zapewnia optymalne zachowanie grafiki w całym okresie objętym gwarancją.

  Z 3M™ MCS™ masz absolutną pewność, co do grafik na wydrukach wielkoformatowych wewnętrznych i zewnętrznych. Możesz mieć pewność, że wszystkie składniki użyte do produkcji grafiki zostały zaprojektowane i dobrane w celu uzyskania optymalnej wydajności, oraz że zostały przetestowane pod względem funkcjonalności i trwałości. 3M™ stosuje swoje produkty w najbardziej zróżnicowanych warunkach klimatycznych, a zatem jest w stanie dostarczyć wiarygodnych oświadczeń co do ich trwałość we wszystkich krajach świata.

  3M udziela gwarancji na gotowe grafiki na folii 3M™, laminatach oraz wydajności atramentu HP Latex. Jest to najbardziej kompleksowa gwarancja w branży LFP (Large Format Printing). Ponadto, Autoryzowany Partner 3M™, który produkuje grafiki został zakwalifikowany zgodnie z gwarancją 3M™ MCS™ i spełnia wysokie wymogi stawiane przez krajowe i międzynarodowe marki.

  Jakie mogą być wykonane grafiki zgodnie z gwarancją 3M™ MCS™? Grafiki promocyjne na podłogach, pojazdach i budynkach, szyldach i tablicach, obrandowanie marki w punkcie sprzedaży, na targach - 3M oferuje szeroką gamę produktów i innowacje aby zapewnić Państwu idealne rozwiązanie dla praktycznie każdego rodzaju aplikacji. Dla długoterminowych i krótkoterminowych zastosowań, do dekoracji wnętrz lub promocji na zewnątrz, dla małych budżetów i prestiżowych projektów.

  Gwarancja 3M™ MCS™ - Podstawowe informacje

  Zakres gwarancji 3M™ MCS™

  Z gwarancją 3M™ MCS™ można liczyć na sprawdzony system uważnie produkowanych komponentów. W mało prawdopodobnym przypadku awarii grafiki, możesz być pewien, że Twoje roszczenie zostanie szybko załatwione. W ramach określonych gwarancją oraz okresu (który jest określony przez połączenie folii, laminatu, użytego tuszu, aplikacji i strefy klimatycznej) 3M™ przyczyni się do regeneracji uszkodzonej grafiki. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z instrukcją aplikacji gwarancji MCS™ 3M™

  Firmy, którym przyznano certyfikat 3M™ MCS™ Warranty:

 • Agencja Reklamowa Contact: http://www. pl
 • ABAT:
 • Globart: http://globartprint. pl
 • Mapa partnerów 3M™ MCS™ Warranty

  Centrum Szkoleniowe 3M: ochrona przed upadkiem z wysokości

  Szkolenia poświęcone ochronie przed upadkiem z wysokości
  • Centrum Szkoleniowe 3M posiada szeroką ofertę szkoleń poświęconych ochronie przed upadkiem z wysokości, bezpiecznej pracy na wysokości oraz w ograniczonych przestrzeniach przeznaczony dla wielu różnych branż przemysłowych. Tworzymy także szkolenia dopasowane do specjalistycznych potrzeb klienta, które będzie uwzględniało określone czynności, sprzęt, techniki, środowisko pracy oraz standardy i przepisy.

   Posiadamy doskonałe kompetencje, które bazują na ponad 70-letnim doświadczeniu szkoleniowym Capital Safety i gromadzeniu praktycznych doświadczeń na całym świecie.

   Nasi trenerzy posiadają szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy na wysokości, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i praktyczny szkoleń. Przyświeca nam jeden cel – tak wyszkolić pracowników, aby bezpiecznie mogli wrócić po pracy do domu.

   POBIERZ KATALOG SZKOLEŃ 

   KONTAKT W SPRAWIE SZKOLEŃ


  Wybierz szkolenie

  Tags

   December 1, 1901Praca na wysokości – szkolenie teoretyczne HS0

   Szkolenie teoretyczne przy użyciu Demo Van-a – HS0 DEMO VANPraca na wysokości – poziom podstawowy HS1Praca na wysokości – poziom zaawansowany HS2Inspekcja sprzętu HS4Szkolenie teoretyczne dla kadry zarządzającejPodstawy działań ratunkowychDostęp do przestrzeni zamkniętych bez aparatów ucieczkowych CS1Dostęp do przestrzeni zamkniętych z aparatami ucieczkowymi CS2Dostęp do przestrzeniach zamkniętych z aparatami oddechowymi CS3Praca w przestrzeniach zamkniętych – ratownictwo i ewakuacja CS4Praca na dachu – szkolenie teoretyczne TC1Praca na dachu TC2Praca na konstrukcjach kratowych – poziom podstawowy TC3Praca na konstrukcjach kratowych – poziom zaawansowany TC4Praca na konstrukcjach kratowych – działania ratunkowe TC7GWO Praca na wysokości i akcje ratunkowe GWO1GWO Pierwsza pomoc GW02GWO Ręczne prace transportowe GW03GWO Świadomość pożarowa GWO4GWO Praca na wysokości – szkolenie przypominające GW07GWO Pierwsza pomoc – szkolenie przypominające GW08Instalator i inspektor systemu ochrony przed upadkiem z wysokości ladsaf LSF1Pokaż więcejCzy mogę przynieść własne środki ochrony indywidualnej na szkolenie?

   Tak, możesz przynieść swoje własne środki ochrony indywidualnej na szkolenie, o ile spełniają obowiązujące przepisy i są regularnie serwisowane.Czy mogę zrezygnować z zarezerwowanego szkolenia?

   W celu pozyskania informacji o politykę rezygnacji ze szkoleń prosimy o kontakt z dytrybutorem.Czy mogę wyjść wcześniej ze szkolenia na umówione spotkanie i nadal uzyskać certyfikat?

   Poszczególne przypadki będą oceniane indywidualnie, ale ogólna zasada mówi, że szkolenie należy odbyć w całości.Czy istnieje możliwość organizacji szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb?

   Posiadamy gamę standardowych kursów, które podlegają ocenie właściwego organu nadzorczego. Jednak doświadczeni trenerzy 3M Safety Training dysponują potrzebną wiedzą, by opracować szkolenia dostosowane do specjalistycznych potrzeb Twoich pracowników. Więcej informacji można znaleźć w broszurze z ofertą szkoleniową lub uzyskać od naszego zespołu.Czy mam przynieść zdjęcie, jeśli uczestniczyłem w szkoleniu w przeszłości?

   Jeśli uczestniczyłeś w szkoleniu w ciągu ostatnich 12 m-cy nie ma potrzeby przynoszenia kolejnego zdjęcia, jeśli posiadamy już jedno w naszym systemie. W innym przypadku rekomendujemy przynieść aktualne zdjęcie.Czy organizowane są szkolenia na miejscu w zakładzie?

   3M Safety Training z przyjemnością podejmie współpracę z każdą firmą i oceni, czy dany zakład spełnia wszystkie niezbędne kryteria, by nadawał się do organizacji bezpiecznego i skutecznego szkolenia dla wszystkich uczestników.Czy oferujecie posiłki dostosowane do specjalnych wymogów dietetycznych?

   Jeśli istnieją specjalne wymogi dietetyczne, należy o tym poinformować dystrybutora przy rezerwacji szkolenia.Czy oferujecie lunch?

   Tak, oferujmey lunch każdemu uczestnikowi, który zapisał się na szkolenie.Czy oferujecie rękawice?

   Tak, możemy dostarczyć rękawice na potrzeby praktycznej części szkolenia.W jaki sposób dokonuje się płatności za szkolenie? Z góry?

   Akceptujemy czeki, przelewy bankowe lub płatności kartą. Prosimy pamiętać, że czeki muszą być zrealizowane przed rozpoczęciem szkolenia.Jak długo będę musiał czekać na wydanie certyfikatu i karty ID?

   Zwykle wysyłamy certyfikaty w ciągu tygodnia. O ile istnieje taka możliwość, na prośbę możemy wysłać certyfikat wcześniej.Co muszą przynieść na szkolenie?

   Zdjęcie paszportowe, oświadczenie o braku przeciwwskazań do pracy na wysokości, obuwie robocze, wygodną odzież do ćwiczeń praktycznych.W jakich centrach szkoleniowych możemy uczestniczyć w szkoleniu?

   Centrum szkoleniowe
   ul. Kwidzyńska 6
   51-416 Wrocław

   Kiedy zaczyna i kończy się szkolenie?

   Szkolenie całodniowe – od 9 rano do 16:00 po południu
   Szkolenie półdniowe – 9 rano do 13:00 po południu.Jakiego obuwia potrzebuję?

   Obuwia ochronnegoGdzie mogę kupić środki ochrony indywidualnej?

   W celu zakupu lub uzyskania informacji na temat dowolnych środków ochrony indywidualnejprosimy o kontakt z przedstawicielami handlowymi 3M.

   Czy otrzymam powiadomienie o zbliżającym się terminie wygaśnięcia certyfikatu?

   Wkrótce nasze nowe oprogramowanie szkoleniowe będzie automatycznie wysyłać tego typu powiadomienia.

   Nauka…. to tylko nauka, do czasu, gdy zobaczysz jak działa w praktyce

  Kurs szkoleniowy 3m Mp7740i

  Bezpośredni link do pobrania Kurs szkoleniowy 3m Mp7740i

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kurs szkoleniowy 3m Mp7740i