Najczęściej zadawane pytania Dell Inspiron P04s Series

Dell Inspiron P04s Series jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy szukają lekkiego i wydajnego laptopa do codziennego użytku. Laptop wyposażony jest w nowoczesny procesor Intel Core i7, dzięki czemu jest wystarczająco mocny, aby wykonywać wszystkie codzienne zadania. Ponadto laptop wyposażony jest w 8 GB pamięci RAM, co pozwala na pracę z wieloma aplikacjami jednocześnie. Urządzenie posiada również dysk twardy o pojemności 256 GB, dzięki czemu można przechowywać duże ilości danych. Kolejną zaletą Dell Inspiron P04s Series jest jego wydajność. Laptop wyposażony jest w zaawansowany system chłodzenia, dzięki czemu można go używać przez długi czas bez obaw o przegrzanie. Co więcej, laptop jest również wyposażony w opcję wyłączania ekranu, co pozwala na oszczędność energii.

Ostatnia aktualizacja: Najczęściej zadawane pytania Dell Inspiron P04s Series

Modele laptopów Dell

Chcesz kupić laptopa Dell ale zaczynasz dopiero przygodę i nie wiesz czym różnią się poszczególne grupy modeli? Przeczytaj nasz krótki poradnik, poniżej prezentujemy porównanie poszczególnych serii modeli komputerów Dell. Gdy już wybierzesz, to zapraszamy do nas na zakupy!

Oferta dla użytkowników domowych:

Dell Inspiron - podstawowa grupa komputerów dla użytkowników domowych, zapewniająca optymalny kompromis pomiędzy ceną a jakością wykonania.

Dell XPS - laptopy dla najbardziej wymagających użytkowników, w których poświęcono równie dużo uwagi wykonaniu jak i parametrom technicznym.

Dell Alienware - najwyższa półka, zarówno techniczna jak i cenowa, komputery przeznaczone dla osób dla których koszt nie jest limitem a liczą się jedynie możliwości techniczne, wydajność w grach i wygląd nie pozostawiający złudzeń co do mocy maszyny.

Oferta dla użytkowników biznesowych:

Dell Vostro - bazowa grupa komputerów przeznaczona dla small-businessu. Więcej niż komputer dla użytkownika domowego, ale dzięki skromniejszemu wyposażeniu i nieco gorszym materiałom wykończeniowym o półkę cenową niżej od kolejnych modeli.

Dell Latitude - sztandarowa seria komputerów dla ludzi biznesu. Wysoka jakość wykonania, bardzo dobre materiały, solidne wykończenie oraz parametry techniczne z wysokiej półki. Dodatkowo szerokie możliwości w zakresie bezpieczeństwa, dedykowane stacje dokujące i rozbudowane pakiety serwisowe. Jedie z najczęściej spotykanych komputerów w biurach i korporacjach.

Dell Precision - grupa komputerów dla ludzi, którzy określają siebie profesjonalistami, i dla których komputer to podstawowe narzędzie pracy, w dodatku wymagającej zazwyczaj skomplikowanych obliczeń. Najlepsza jakość wykonania, parametry dostosowane do prac inżynieryjnych, rozbudowane systemy zabezpieczeń. Zazwyczaj nieco mniej mobilne od komputerów Latitude, jednak jeżeli priorytetem jest stabilność, parametry techniczne i jakość wykonania to Precisiona trudno będzie przebić. 

Jeżeli to możliwe, należy oddzielić produkt i akumulator od odpadów w celu recyklingu, postępując zgodnie z lokalnymi przepisami. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się ze sprzedawcą, w którym zakupiono produkt. Sprzedawca jest zobowiązany udostępnić pojemnik na zużyte baterie, a następnie przekazać je do odpowiednich punktów zbierania i recyklingu baterii i akumulatorów. W przypadku dostawy kurierem prosimy o wcześniejsze poinformowanie sprzedawcy o potrzebie zwrotu zużytych baterii, wówczas sprzedawca zorganizuje odpowiednio transport od klienta.

W związku z obowiązywaniem Ustawy Spółka Netland podjęła szereg działań zapewniających funkcjonowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zgodnie z ustawą każdy użytkownik sprzętu elektrycznego i elektronicznego, przeznaczonego dla gospodarstw domowych zobowiązany jest do oddawania zużytego sprzętu punktom zbierającym taki sprzęt. Zabronione jest umieszczanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami, gdyż zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jest odpadem niebezpiecznym dla środowiska, a w konsekwencji dla zdrowia.

Zgodnie z ustawą USTAWA z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym informujemy, że:

Art. 35.
1. Zakazuje się zbierania niekompletnego zużytego sprzętu oraz części pochodzących ze zużytego sprzętu podmiotowi niebędącemu:
1) dystrybutorem prowadzącym jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2015 r. poz. 199, z późn. zm. 9)), wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw do- mowych;
2) prowadzącym zakład przetwarzania;
3) odbierającym odpady komunalne od właścicieli nieruchomości lub prowadzącym punkt selektywnego zbierania od- padów komunalnych, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. z 2013 r. 1399, z późn. 10)).
2. Za niekompletny zużyty sprzęt uważa się zużyty sprzęt, który nie zawiera istotnych, z uwagi na przeznaczenie sprzętu do jakiego został zaprojektowany, części składowych, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, stanowiących część sprzętu, z którego powstał zużyty sprzęt, w dniu wprowadzenia do obrotu tego sprzętu.

Art. 37. Dystrybutor obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany. Dystrybutor, dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieod- płatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.
3. Dystrybutor prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.

Zwrotu zużytego sprzętu można dokonać także w punktach zbierania zużytego sprzętu.

W każdej gminie powinien znajdować się darmowy punkt zbiórki zużytego sprzętu. Informacja o najbliższych lokalizacjach na stronie internetowej lub tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy.

Ponadto listę punktów zbierania zużytego sprzętu możesz znaleźć na poniższej stronie: http://elektrosmieciwsieci. pl/mapa

Najczęściej zadawane pytania Dell Inspiron P04s Series

Bezpośredni link do pobrania Najczęściej zadawane pytania Dell Inspiron P04s Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Najczęściej zadawane pytania Dell Inspiron P04s Series