Podręcznik dezynfekcji Hitachi Rad 35nh7

Hitachi Rad 35nh7 to podręcznik zawierający instrukcje dotyczące dezynfekcji produktów firmy Hitachi. Zawiera on szczegółowe informacje dotyczące właściwego stosowania produktów do dezynfekcji, w tym instrukcje dotyczące stosowania środków chemicznych, wymagań dotyczących odzieży ochronnej, bezpiecznych praktyk stosowania produktów oraz najważniejszych informacji dotyczących bezpieczeństwa. Podręcznik ten jest szczególnie przydatny dla osób, które wykonują prace związane z dezynfekcją, ponieważ zawiera on niezbędne informacje dotyczące tego, jak wykonać taką pracę bezpiecznie i skutecznie.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dezynfekcji Hitachi Rad 35nh7

Pobierz instrukcje obsługi swojego produktu i inne ważne dokumenty

Wyświetl i pobierz dokumentację urządzenia.

Krok 1. Wybór produktu

EdytujEdytuj

Jak znaleźć model i numer seryjny?

Wybierz kategorię

Kategoria jest wymagana.

Wymagane wybranie produktu.

Wymagane wybranie typu produktu.

Wymagany numer seryjny.

Wprowadź numer modelu lub wybierz kategorię produktu*Pole wymagane

Jeśli nie posiadasz przeglądarki plików PDF, najpierw pobierz ją klikając w poniższy link:

Acrobat Reader

Podręcznik użytkownika EZD RP dostępny publicznie

13. 09. 2022

Wraz z systemem EZD RP opracowano zestaw materiałów edukacyjnych, które obejmują podręcznik użytkownika w wersji online oraz filmy instruktażowe pokazujące realizację najważniejszych czynności w systemie. Materiały te są dostępne publicznie na stronie podrecznik. ezdrp. gov. pl.

Treści edukacyjne, udostępnione dla wszystkich zainteresowanych stosowaniem EZD RP, umożliwiają samodzielne przyswojenie wiedzy z zakresu używania systemu i administrowania nim. Ta szczegółowo opracowana i przystępnie napisana instrukcja obsługi została przygotowana z wykorzystaniem Biura EZD RP, czyli wirtualnego podmiotu, w którym odzwierciedlono strukturę urzędu i najważniejsze role pracowników.

Podręcznik użytkownika EZD RP został podzielony na dziewięć działów (kategorii): Podstawy użytkowania, Zaawansowane opcje, Obsługa kancelarii i sekretariatu, Prowadzenie spraw, Praca z dokumentami, Administracja systemem, Archiwizacja dokumentacji, Integracja i tematy techniczne, O systemie EZD RP. Przygotowane teksty krok po kroku przedstawiają wykonywanie czynności w środowisku EZD RP oraz sposoby rozwiązywania potencjalnych problemów. Wszystkie opisy zostały zilustrowane zrzutami ekranu, aby każdy mógł zrozumieć, na czym polega elektroniczne zarządzanie dokumentacją i mógł szybko zacząć wykorzystywać możliwości systemu. Link do podręcznika znajduje się też na stronie głównej EZD RP w sekcji Przydatne linki – wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść się z systemu na stronę podręcznika.

Podręcznik użytkownika EZD RP – widok strony głównej.

Szczególny charakter ma dział pn. Integracja i tematy techniczne. Zawarte w nim artykuły zostały poświęcone API EZD RP, czyli interfejsowi programistycznemu, dzięki któremu dostawcy i wytwórcy oprogramowania dziedzinowego mogą integrować swoje produkty z EZD RP. W tym dziale znaleźć można także instrukcję instalacji EZD RP dla instancji testowej/pilotażowej, rekomendowane wymagania sprzętowe i programowe, scenariusze implementacji oraz rekomendacje dotyczące bezpieczeństwa dostępu do usługi SaaS EZD RP.

Dodatkowo na głównej stronie podręcznika użytkownika EZD RP umieszczono zakładki pozwalające na szybki dostęp do innych ważnych informacji dotyczących ekosystemu EZD RP: Portalu EZD RP, środowiska Piaskownicy API, podstrony ze wzorami i szablonami dokumentów oraz filmów instruktażowych, które w zwięzły sposób przedstawiają sposób realizacji najważniejszych czynności w systemie. Można się z nich dowiedzieć, jak założyć sprawę w systemie EZD RP, dodać do systemu dane podmiotów i osób, wystawić i zrealizować zadanie dekretacji, wypożyczać i wyrejestrowywać pisma ze składów chronologicznych itp.

Materiały edukacyjne EZD RP zostaną w przyszłości uzupełnione szkoleniami e-learningowymi. Przygotowywane kursy zostały podzielone na cztery poziomy zaawansowania. Można je będzie realizować kolejno, w zależności od potrzeb wynikających z pełnionej funkcji i posiadanych uprawnień.

Podręcznik użytkownika EZD RP. Instrukcja obsługi systemu oraz dokumentacja techniczna: podrecznik. pl

Dezynfekcja narzędzi to bardzo istotny element wszelkiego rodzaju zabiegów. Może ona przesądzić o prawidłowym ich przebiegu, a także mieć wpływ na powstawanie ewentualnych powikłań. Dlatego też bardzo ważne jest, aby stosowane preparaty do dezynfekcji narzędzi były skuteczne. Zamawiając je, warto zdecydować się na profesjonalne środki ze sprawdzonego źródła. Nasza hurtownia medyczna ma w swojej ofercie preparaty do dezynfekcji narzędzi najwyższej jakości. Są to produkty, które z pewnością dobrze spełnią swoje zadanie. Zobacz dostępne artykuły i zamów już teraz!

Płyn do dezynfekcji – jaki będzie odpowiedni?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że do przeprowadzania udanego zabiegu oraz wykonania usługi konieczne jest zachowanie właściwych standardów higieny. Właśnie dlatego w naszej ofercie dostępne są najwyższej jakości środki do dezynfekcji wyprodukowane przez zaufanych producentów. Ważne jest jednak, aby odkażanie narzędzi przebiegło przy użyciu odpowiedniego płynu – jaki będzie odpowiedni?

Niezbędne jest zaopatrzenie placówki medycznej, jak i salonu kosmetycznego, w płyny do dezynfekcji o różnym przeznaczeniu. Prezentujemy preparaty do dezynfekcji powierzchni, rąk, jak i narzędzi – zarówno medycznych, jak i kosmetycznych. W przypadku instrumentów przeznaczonych do zabiegów, należy wykorzystywać tylko specjalnie przeznaczone do tego płyny do dezynfekcji. W ten sposób unikniemy uszkodzenia wyrobów medycznych.

Warto zdecydować się na specjalistyczny płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, termostabilnych oraz termolabilnych wyrobów i urządzeń medycznych. To rozwiązanie gwarantujące skuteczność – oferowane przez nas preparaty cechują się doskonałymi właściwościami myjącymi, dzięki czemu łatwo można usunąć trwałe zabrudzenia.

W przypadku salonów kosmetycznych, odkażanie narzędzi również wymaga specjalistycznego preparatu. Pozwoli to na wykonywanie wszelkich zabiegów przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz higieny. Dodatkowo, dezynfekcja przy użyciu specjalistycznych preparatów pozytywnie wpływa na żywotność narzędzi.

Dezynfekcja narzędzi w gabinecie - kiedy powinna się odbywać?

Należy pamiętać, że konieczne jest dezynfekowanie narzędzi wielorazowego użytku – jednorazowe wyroby powinny być natomiast utylizowane chwilę po użyciu. Dezynfekcja narzędzi w gabinecie powinna odbywać się po każdym użyciu. Należy zachować ciąg sterylizacyjny – polega on na przygotowaniu kilku stanowisk dla poszczególnych etapów całego procesu sterylizacji w taki sposób, aby przebiegały one po sobie. Ważne jest, aby się one nie stykały, gdyż w ten sposób ograniczamy możliwość przenoszenia bakterii.

Skuteczna dezynfekcja narzędzi

Środki do dezynfekcji narzędzi znajdują wiele zastosowań. Są wykorzystywane między innymi w:

  • szpitalach, 
  • gabinetach stomatologicznych, 
  • gabinetach kosmetologicznych. 

Ich skuteczność ma więc znaczenie dla zdrowia zarówno pacjentów i klientów, jak i lekarzy czy usługodawców. Preparaty do sterylizacji narzędzi mogą różnić się stężeniem, formą oraz przeznaczeniem. Niektóre z nich dostępne są w koncentratach do rozrobienia, a inne w gotowych roztworach roboczych. Bardzo ważne jest, aby wybrać i zastosować odpowiedni dla danych warunków płyn do dezynfekcji. 

Preparaty do dezynfekcji narzędzi dla placówek medycznych oraz lokali usługowych

Dostępne w naszej hurtowni preparaty przeznaczone są dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, stomatologicznych, kosmetycznych oraz innych. To środki skuteczne oraz wydajne, które z pewnością zapewnią odpowiednią higienę. Preparaty, dozowniki do dezynfekcji oraz wiele innych artykułów możesz zamówić z dostawą pod podany adres na terenie całego kraju lub odbiorem osobistym w Łodzi. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta oraz doradztwo. Współpracujemy z setkami placówek w całej Polsce. Dołącz do tego grona i Ty!

Dezynfekcja narzędzi

VIRUTON EXTRA 1L

Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych

DEZ-NAR-VIR-04

94, 39 zł brutto 87, 40 zł netto + 8% VAT / szt.

VIRUTON EXTRA 5L

Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych

DEZ-NAR-VIR-07

383, 72 zł brutto 355, 30 zł netto + 8% VAT / szt.

VIRUTON FORTE 1L

Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych

DEZ-NAR-VIR-01

78, 30 zł brutto 72, 50 zł netto + 8% VAT / szt.

VIRUTON FORTE 5L

Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych

DEZ-NAR-VIR-09

313, 63 zł brutto 290, 40 zł netto + 8% VAT / szt.

125, 50 zł brutto 116, 20 zł netto + 8% VAT / szt.

STABIMED FRESH 1L

Mycie i dezynfekcja narzędzi termostabilnych i termolabilnych

DEZ-NAR-STA-19829

74, 52 zł brutto 69, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

STABIMED FRESH 5L

Mycie i dezynfekcja narzędzi termostabilnych i termolabilnych

DEZ-NAR-STA-19828

259, 20 zł brutto 240, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

793, 35 zł brutto 645, 00 zł netto + 23% VAT / szt.

151, 20 zł brutto 140, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

50, 76 zł brutto 47, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

23, 33 zł brutto 21, 60 zł netto + 8% VAT / szt.

45, 58 zł brutto 42, 20 zł netto + 8% VAT / szt.

518, 40 zł brutto 480, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

124, 20 zł brutto 115, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

119, 34 zł brutto 110, 50 zł netto + 8% VAT / opak.

211, 36 zł brutto 195, 70 zł netto + 8% VAT / szt.

189, 00 zł brutto 175, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

LYSOFORMINA 3000 1L

LYSOFORMINA 3000 1L

Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi, endoskopów, wyrobów medycznych

DEZ-NAR-LYS-01

79, 92 zł brutto 74, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

49, 68 zł brutto 46, 00 zł netto + 8% VAT / opak.

GIGAZYME X-TRA 2 L

129101

ŚRODEK DO RĘCZNEGO I PÓŁAUTOMATYCZNEGO MYCIA NARZĘDZI I ENDOSKOPÓW

gigazyme. 2L

205, 20 zł brutto 190, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

202, 50 zł brutto 187, 50 zł netto + 8% VAT / szt.

142, 56 zł brutto 132, 00 zł netto + 8% VAT / szt.

35, 42 zł brutto 32, 80 zł netto + 8% VAT / szt.

Podręcznik dezynfekcji Hitachi Rad 35nh7

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dezynfekcji Hitachi Rad 35nh7

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik dezynfekcji Hitachi Rad 35nh7