Podręcznik instruktażowy Beko Cib 9600

Podręcznik instruktażowy Beko Cib 9600 to kompletny przewodnik po korzystaniu z urządzenia. Zawiera wszystkie informacje niezbędne do poznania działania urządzenia. Podręcznik zawiera szczegółowy opis każdego elementu i kroku, jaki należy wykonać podczas używania urządzenia, a także wszystkie informacje o konserwacji i przechowywaniu. Podręcznik zawiera również części zamienne i kody błędów, które mogą wystąpić podczas używania urządzenia. Podręcznik instruktażowy Beko Cib 9600 jest doskonałym narzędziem do zapoznania się z działaniem urządzenia i zapewnienia jak najlepszego wykorzystania go do swoich potrzeb.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instruktażowy Beko Cib 9600

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Tutaj kupisz oryginalne części do modelu CIB 9600 X okapów Beko. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Oferujemy darmowy poradnik, gdzie znajdziesz pomocne wskazówki i porady dotyczące małego i dużego AGD. Baza Porad to miejsce dla każdego. W przypadku usterki swojego sprzętu AGD wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie na pewno znajdziesz wskazówki jak sobie z nią poradzić. Zajrzyj koniecznie!

Rodzaj: Okap
Producent: Beko

Model: CIB 9600 X

Product Number: 8940741200

Zdaje się że nie mamy tego czego szukasz

Spróbuj zmienić kategorię lub zakres filtrów

Nasze wskazówki

 • Przegląd płyt indukcyjnych z okapem
 • Jak wyczyścić filtr węglowy?
 • Jak czyścić okap?
 • W jaki sposób dbać o filtry w okapie?
 • Okap montowany w blacie – czy warto?
  • O serwisie
  • RedakcjaReklamaKontaktNewsletterInnowacyjny SamorządGmina dobra do życia

 • Za MRPiPS publikujemy cały gminny podręcznik Rodzina 500 Plus. Są w nim m. in. informacje dotyczące m. tego na co mogą zostać wydane środki z prowizji

  Ministerstwo Rodziny przedstawiło podręcznik instruktażowy dla samorządów. Znajdują się w nim informacje dotyczące m. tego na dokładnie mogą zostać wydane środki przeznaczone na wdrożenie ustawy, czy wytyczne dotyczące sprawozdań rzeczowo-finansowych.

  „Zależy nam na tym, abyście byli Państwo jak najlepiej przygotowani do obsługi programu, potrafili odpowiedzieć na wątpliwości rodzin oraz mieli wszystkie niezbędne narzędzia do pracy przy realizacji tego zadania” – pisze minister Elżbieta Rafalska do samorządowców.

  Jak wskazuje podręcznik, środki przekazane przez wojewodę na wdrożenie ustawy, mogą być przeznaczone na – istotne z punku widzenia gminy – cele związane z przygotowaniem się jej do realizacji ustawy. Skrypt podaje tu przykłady adaptacji pomieszczeń, w których będzie realizowana ustawa, wyposażenia stanowisk pracy, zakup materiałów biurowych czy zatrudnienie osób, które będą zajmować się obsługą.

  Zgodnie z realizacją zadań wynikających z ustawy gminy będą zobowiązane do sporządzania i przekazywania wojewodzie, drogą elektroniczną, sprawozdań rzeczowo-finansowych.

  Od 1 kwietnia 2016 r. do 30 września 2017 r. sprawozdania będą przedkładane wojewodzie w okresach miesięcznych. Natomiast od 1 października 2017 r. będzie obowiązywał kwartalny cykl przedkładania powyższych sprawozdań.

  Podręcznik dla samorządów w załączniku.

  jm/Serwis Samorządowy PAP

 • Podziel się
 • Tweetnij
 • Newsletter
 • Skomentuj
 • Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

  Zapisz się na newsletter

  Nie przeocz tego, co najważniejsze – zapraszamy do bezpłatnej subskrypcji newslettera, wysyłanego od poniedziałku do piątku przez redakcję Serwisu Samorządowego PAP. Łatwy przegląd informacji i bezpośredni dostęp do strony samorzad. pl.

  Partnerzy Serwisu Samorządowego PAP

  Na stronie znajdują się materiały, które powstały ze środków Unii Europejskiej w ramachEuropejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007−2013 oraz ProgramOperacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014−2020)

  Podręcznik instruktażowy Beko Cib 9600

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instruktażowy Beko Cib 9600

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik instruktażowy Beko Cib 9600