Podręcznik integracji 3d Tender Twv200

Podręcznik integracji 3D Tender Twv200 jest przeznaczony do tworzenia długotrwałych i bezpiecznych połączeń z maszynami 3D. Jest zgodny z wieloma urządzeniami 3D, w tym z drukarkami 3D, skanerami 3D, ploterami 3D i systemami wizualizacji 3D. Przewodnik zawiera wyczerpujące informacje na temat konfigurowania i podłączania urządzeń 3D do sieci szkoleniowej oraz określa wymagania w zakresie bezpieczeństwa i wydajności. Podręcznik zawiera również wszystkie niezbędne informacje techniczne dotyczące ustawień sprzętowych oraz kroki do wdrożenia systemu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik integracji 3d Tender Twv200

W serii Europeistyka ukazują się podręczniki akademickie, książki o charakterze monograficznym oraz tłumaczenia ważnych publikacji zagranicznych z dziedziny studiów europejskich.

Integracja europejska. Ćwiczenia ma służyć nauczycielom akademickim jako pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć dla studentów europeistyki oraz kierunków pokrewnych. Autorami są wykładowcy prowadzący kształcenie w obrębie europeistyki, reprezentujący różne krajowe ośrodki akademickie. Publikacja zawiera rozdział metodyczny oraz 20 konspektów zajęć uwzględniających wymagania zgodne z Krajowymi Ramami Kwalifikacji.

Książka może być również pomocna studentom przygotowującym się samodzielnie do zajęć ćwiczeniowych? oferuje egzemplifikację, uzupełnienie i pogłębienie wybranych problemów przedstawionych w podręczniku Integracja europejska pod redakcją naukową prof. Konstantego A. Wojtaszczyka, opublikowanym przez Poltext.

Autorzy pomysłów konwersatoriów i ćwiczeń położyli nacisk na interaktywność proponowanych zajęć. Zgodnie z przedstawioną w publikacji filozofią kształcenia, powinny one wykorzystywać nowoczesne metody dydaktyczne, np. symulacje, gry edukacyjne, debaty, analizy SWOT, drzewa decyzyjne, metody hierarchizujące i aktywizujące oraz studia przypadku. Współcześni studenci to osoby przyzwyczajone do krótszych przekazów? obrazów i schematów. Wywodzący się jednocześnie z innych szkół niż znane starszym od nich wykładowcom akademickim. Nie obrażając się na rzeczywistość należy wykorzystać kompetencje studentów do rozwoju wiedzy akademickiej.

Autorzy mają nadzieję, że publikacja pomoże osobom prowadzącym ćwiczenia i konwersatoria na kierunku europeistyka i pokrewnych w przygotowaniu innowacyjnych zajęć zgodnych z efektami kształcenia Krajowych Ram Kwalifikacji, oraz że przyczyni się do kształtowania metodycznej tożsamości studiów europejskich w Polsce.

WydawnictwoPoltext
Rok wydania2012
Oprawamiękka
Liczba stron220
Format16. 5x23. 5cm
Numer ISBN9788375611700
Kod paskowy (EAN)9788375611700
Waga363 g
Wymiary165 x 235 x 12 mm
Data premiery2012. 09. 14
Data pojawienia się2012. 06

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Planujesz zakup programu CAD i nie wiesz, na co zwrócić szczególną uwagę? Podczas tworzenia dokumentacji technicznej wkradają się błędy i zastanawiasz się, jak ich uniknąć? A może chcesz dowiedzieć się więcej o importowaniu plików z innych systemów CAD?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszej nowej serii bezpłatnych podręczników IRONCAD. Wszystkie dostępne są w wersji elektronicznej, dlatego możesz skorzystać z nich nawet za pomocą smartfona. Już teraz pobierz trzy ebooki:

  • 9 błędów popełnianych przy zakupie programu CAD
  • Jak uniknąć błędów podczas tworzenia dokumentacji technicznej?
  • Jak uniknąć błędów przy importowaniu plików z innych systemów CAD?

Masz dodatkowe pytania? Chcesz zaproponować temat kolejnego poradnika IRONCAD? Zapraszamy do kontaktu!

Wpisz nazwę produktu lub numer modelu

 - LUB -

Przeglądaj według typu produktu

Uwaga: drukarki niedostępne do kupienia mogą nadal być obsługiwane

Sterowniki / oprogramowanie do drukarek

Pobierz sterowniki drukarki ze strony wsparcia modelu drukarki (poniżej), gdzie można również znaleźć kompatybilne oprogramowanie. 

Drukarki etykiet z kodami kreskowymi

Konfigurujesz nową drukarkę etykiet z kodem kreskowym?

Skorzystaj z tych szczegółowych instrukcji, jak skonfigurować drukarkę.

Mechanizmy drukujące / serwery

Dla programistów i partnerów

Podręcznik integracji 3d Tender Twv200

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik integracji 3d Tender Twv200

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik integracji 3d Tender Twv200