Podręcznik operatora i części zamiennych Epson Lq 2550

Podręcznik operatora i części zamiennych Epson Lq 2550 to oficjalny podręcznik użytkownika do drukarek Epson Lq 2550. Zawiera szczegółowe informacje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji drukarki i jej części zamiennych. Podręcznik zawiera informacje na temat właściwości, działania, wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i instrukcji dotyczących konserwacji drukarki. Zawiera również informacje na temat problemów i rozwiązań naprawczych, a także dokładne opisy i ilustracje części zamiennych drukarki. Podręcznik jest niezbędnym źródłem informacji, aby zapewnić bezpieczeństwo i prawidłową instalację oraz wydajność drukarki Epson Lq 2550.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik operatora i części zamiennych Epson Lq 2550

Witam, w drukarce połamały się uchwyty od tej części zaznaczonej czerwoną strzałką, to jest ten element o który się urywa papier, w dokumentacji wynalazłem coś takiego nr porządkowy 500 ale to jest cały mechanizm a ja potrzebuje tylko tą część plastikową, załączam spis części z rysunkami, może Wy macie lepszy wzrok i umiecie z tego korzystać bo ja nie potrafię? lub jest jakaś inna dokumentacja abym mógł namierzyć ten kawał plastiku ))

Pozdrawiam

[EDIT]
Przeglądając jeszcze raz schematy dopatrzyłem się ze mechanizm jest rozebrany na części i ta część z zdjęcia ma numer 556, ale i tak nie jestem do końca tego pewien, kto ma dobre oko i zna się troszeczkę i potwierdzi moje przypuszczenia????

Części oryginalne i zamienne do drukarek Epson. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD.

Części drukarki

a.

Podpórka papieru: Podtrzymuje papier wkładany do podajnika arkuszy.

b.

Podajnik arkuszy: Mieści papier i podaje go do drukowania.

c.

Dźwignia wałka podajnika papieru: W celu zwolnienia i usunięcia zablokowanego papieru dźwignię tę należy przesunąć do przodu.

d.

Pokrywa drukarki: Zakrywa mechanizm drukujący. Pokrywę należy otwierać wyłącznie w celu usunięcia zablokowanego papieru lub wymiany pojemników z tuszem.

e.

Taca wyjściowa: Mieści wysuwany papier.

f.

Prowadnica krawędzi utrzymuje prosto papier w podajniku arkuszy. Prowadnicę krawędzi należy przesunąć do krawędzi papieru.

Złącze USB: Służy do podłączenia drukarki do komputera za pomocą kabla USB.

Uchwyt pojemnika z tuszem: Do niego mocowane są pojemniki z tuszem.

Głowica drukująca: Nanosi tusz na papier.

Przyciski oraz kontrolki znajdujące się na panelu sterowania służą do monitorowania oraz sterowania drukarką. Szczegółowe informacje znajdują się w następnym rozdziale.

Panel sterowania

Przyciski

Drukowanie

Przycisk

Działanie

zasilanie

Włączanie i wyłączanie drukarki. com/onlineguides/pl/s22/html/images/bc34450080. gif"/>

zatrzymanie/konserwacja

Podawanie lub wysuwanie papieru.

Wznawianie drukowanie po wyczerpaniu się papieru lub po błędzie podawania wielu stron.

Anulowanie drukowania w trakcie trwania zadania drukowania.

Przesuniecie głowicy drukującej do pozycji wymiany pojemnika z tuszem po wykryciu braku tuszu.

Przesunięcie głowicy drukującej do pozycji początkowej po zakończeniu wymiany pojemnika z tuszem.

Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez 3 sekundy, kiedy kontrolka błędu zgaśnie, spowoduje rozpoczęcie czyszczenia głowicy drukującej.

KontrolkiDrukowanie

Kontrolka

Opis

Świeci, gdy drukarka jest włączona.

Miga podczas odbierania danych przez drukarkę, drukowania, wymiany pojemnika z tuszem, ładowania tuszu lub czyszczenia głowicy drukującej. com/onlineguides/pl/s22/html/images/bc34450045. gif"/>

błąd

Świeci, gdy pojemnik na tusz jest pusty.

Miga, gdy tusz jest bliski wyczerpania.

Więcej informacji dotyczących stanów błędu opisano poniżej.
Zob. Wskaźniki błędów

Podręcznik operatora i części zamiennych Epson Lq 2550

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik operatora i części zamiennych Epson Lq 2550

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik operatora i części zamiennych Epson Lq 2550