Rozpoczęcie pracy C Pen Reader Pen

C Pen Reader Pen to specjalny rodzaj przystawki do skanowania tekstu, która pozwala na wygodne skanowanie dokumentów papierowych. Jest to przydatne narzędzie, które można używać do szybkiego skanowania tekstu i jego odczytywania na ekranie komputera. Przystawka jest wyposażona w wygodny uchwyt, aby umożliwić wygodne skanowanie dokumentów. Można ją również wygodnie przekładać z jednego miejsca na drugie. Rozpoczęcie pracy z C Pen Reader Pen jest bardzo proste. Wymaga się tylko, aby zasilić skaner, włożyć do niego dokument i uruchomić skanowanie. Do odczytywania skanowanego tekstu służy oprogramowanie dołączone do urządzenia. Jest to szybkie i wygodne narzędzie, które pozwala na szybkie skanowanie dokumentów i ich odczytywanie.

Ostatnia aktualizacja: Rozpoczęcie pracy C Pen Reader Pen

 • Tylko online

search

ReaderPen ™ to skaner w długopisie do czytania, który łączy czytanie drukowanego tekstu ze słownikami pierwszego stopnia dla dzieci i młodzieży oraz słownikami akademickimi wyjaśniającymi znaczenie słów.

Czytnik C-PEN to wytrzymały, przenośny, kieszonkowy skaenr w formie długopisu, który czyta tekst na głos cyfrowym głosem podobnym do ludzkiego. ReaderPen został zaprojektowany, aby promować samodzielną naukę. Odczytuje na głos tekst za pomocą amerykańskich, angielskich, brytyjskich, francuskich i hiszpańskich cyfrowych głosów. Posiada również wbudowane słowniki pierwszego poziomu dla młodszych i akademickich dla natychmiastowego dostępu do definicji słów, funkcję umożliwiającą przechowywanie tekstu przechwyconego z podręczników oraz funkcję notatek głosowych.

 • Opis
 • Szczegóły produktu

  ReaderPen ™ to skaner w długopisie do czytania, który łączy czytanie drukowanego tekstu ze słownikami pierwszego stopnia dla dzieci i młodzieży oraz słownikami akademickimi wyjaśniającymi znaczenie słów. Jest to prawdopodobnie jedyne pióro do czytania na rynku, które jest kompatybilne z systemami Mac, PC i Linux. Nie jest wymagane żadne oprogramowanie, wystarczy podłączyć pióro do komputera za pomocą kabla USB i pojawia się jako zewnętrzny dysk twardy lub klawiatura.

  ReaderPen zawiera wysoce dokładny OCR, który umożliwia natychmiastowe przechwytywanie i zapisywanie cytatów i innych interesujących tekstów. Tekst jest zapisywany w plikach tekstowych, które można łatwo przenieść na komputer.

  ReaderPen posiada wysokiej jakości, naturalnie mówiący głos w języku brytyjskim. Użyj go, aby słuchać wymowy lub ogólnie czytać. Dlaczego tak naprawdę nie skorzystać z OCR i nie uchwycić większej ilości tekstu, który ReaderPen czyta dla Ciebie, gdy wizualnie śledzisz tekst w podręczniku? Więcej zmysłów = lepsza nauka. To łatwiejsze niż myślisz!

  ReaderPen zawiera wysokiej jakości słowniki elektroniczne. Przechwyć słowo (a), a zostaną one umieszczone w słowniku. ReaderPen zapamiętuje również wyrazy, które sprawdziłeś, i udostępnia historię dla Ciebie.

  ReaderPen posiada również mikrofon (i oczywiście złącze głośnika i słuchawek), pozwalający na nagrywanie dźwięku. Podobnie jak notatki głosowe. Pliki audio są zapisywane w urządzeniu, można je w każdej chwili odzyskać i odsłuchać. Możesz także przesłać pliki audio na swój komputer.

  ReaderPen pełni również funkcję dysku USB, w którym przestrzeń użytkownika może być wykorzystywana do przechowywania i przesyłania nawet plików niedostępnych dla samego

  ReaderPen. Podłącz ReaderPen do portu USB w komputerze z systemem MAC, Windows lub Linux i wybierz U-disk.

  ReaderPen wykorzystuje standardowe złącze micro USB do ładowania i podłączania do komputerów oraz standardowe złącze 3, 5 mm do Twoich ulubionych słuchawek

  Języki:
  OCR & TTS
  –British English (all firmware versions)
  –Spanish (firmware version 7. 0. 63 and newer)
  –American English (firmware version 7. 76 and newer)
  –French (firmware version 7. 86 and newer)
  –Latin Spanish (firmware version 7. 97 and newer)
  User interface
  –English (any firmware version)
  –French, Spanish (firmware version 7. 89 and newer)
  For upgrade details, visit Firmware upgrade
  Słowniki:
  Collins English Dictionary 30th Anniversary Edition 10th edition, 200, 000+ headwords (all firmware versions)
  Oxford Primary Dictionary, more than 16, 500 words and phrases. (7. 100 and newer)
  Vox Spanish, 60, 000+ headwords (firmware versions 7. 97 and newer)
  Cordial French, 200, 000+ headwords (firmware versions 7. 97 and newer)

  Specyfikacja Techniczna:
  – Screen OLED 256*64
  – CPU 600MHz
  – Memory 8GB incl. user space equivalent to more than 250, 000 A4 pages of text OR more than 18 hour voice memos
  – USB USB 2. 0 High speed / Micro USB
  – Earphone 3. 5mm
  – Battery 600mAh
  – Scan Font Size Range 6. 5 – 22 pt
  – First tier embedded dictionaries
  – Extracted text saved as a. txt file (max 64kB)
  – Menu Languages English, French, Spanish
  – Certifications CE RoHS FCC
  – Size Dimensions: 135*33*19mm Weight: 50g

  W opakowaniu:
  – C610R ReaderPen
  – Carry Case
  – USB Cable
  – Instruction Manual

  ---

  skaner, skaner płaski, skaner z podajnikiem, skaner liniowy, skaner w pisaku, skaner stojący, skaner dokumentowy, skaner graficzny, skaner fotograficzny, skaner klisz, skaner do książek, skaner wizytówek, skaner do slajdów, skaner negatywów, scanner, flatbed scanner, feeder scanner, line scanner, pen scanner, stand scanner, document scanner, graphic scanner, photo scanner, film scanner, book scanner, business card scanner, slide scanner, negative scanner,

  B015OL7VNS

  8 innych produktów w tej samej kategorii:

  ReaderPen ™ to skaner w długopisie do czytania, który łączy czytanie drukowanego tekstu ze słownikami pierwszego stopnia dla dzieci i młodzieży oraz słownikami akademickimi wyjaśniającymi znaczenie słów.

 • Dodaj recenzję:(Zobacz recenzje)
 • Kod: AID006183
 • Producent: C Technologies AB
 • Kod producenta:

 • Historia ceny
   szt. Cena netto: 438, 21 zł539, 00 zł

   C-Pen TS1 to doskonałe urządzenie do odczytu tekstu. Pełni on funkcję ręcznego skanera.
   Jego prostota obsługi oraz niewielkie rozmiary czynią go bardzo pomocnym w codziennej pracy w biurze, na uczelni, w domu.

   C-Pen TS1 wyglądem przypomina marker. Skanowanie tekstu odbywa się poprzez przesunięcie urządzenia nad drukowanym pismem. Zeskanowany tekst pojawia się w wybranej aplikacji w komputerze, w miejscu gdzie ustawiony jest kursor myszy. Godna podkreślenia jest szybkość odczytu, która wynosi 25 cm/s oraz szybkość przesyłania danych. Obok tekstu drukowanego (również polskiego), C-Pen czyta cyfry, jednowymiarowe kody kreskowe oraz specjalne czcionki bankowe: OCR-A, OCR-B i MICR (E13B).
   Przetwarza tekst o wielkości 5-28 pt napisany w 180 językach.

   Bardzo wysoką dokładność odczytu C-Pen TS1 zawdzięcza dołączanej aplikacji OCR wykorzystującej ABBYY FineReader 8. 0 Engine, która od lat cieszy się największym uznaniem i popularnością.

   Rozmiar rozpoznawanych czcionek 5-28 pt

   Skaner jest niewielkich rozmiarów, stąd użytkownicy przenośnych komputerów chętnie korzystają z tego urządzenia.

   Specyfikacja techniczna:

  • wielkość 117 x 14 x 22 mm
  • prędkość skanowania 25 cm/s
  • wielkość czcionki 5-28 pt
  • komunikacja USB
  • Wymagania systemowe:

  • Windows 7/8/10 (32/64 bit) z Intel lub AMD CPU, Mac OSX 10. 6 – 10. 12 z Intel CPU
  • USB port (USB 2. 0/1. 1)
  • 200MB wolnego miejsca na dysku
  • Zestaw zawiera:

  • C-Pen TS1
  • skrócona instrukcja obsługi
   • Polecamy produktyRecenzje (5)

    Wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć tworzenie na
    tablecie graficznym XPPen Star G430S.

    Krok 1

    Podłącz kable

    Krok 2

    Krok 3

    Wykonaj poniższe czynności, aby skonfigurować
    tablet graficzny Star G430S.

    Podłącz kable

    Star G430S

    Podłącz kabel USB tabletu G430S do portu USB komputera.

Rozpoczęcie pracy C Pen Reader Pen

Bezpośredni link do pobrania Rozpoczęcie pracy C Pen Reader Pen

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Rozpoczęcie pracy C Pen Reader Pen