Rozwiązywanie problemów Bosch B36cd

Rozwiązywanie problemów Bosch B36cd może być skomplikowane, ale istnieją pewne narzędzia, które mogą pomóc. Na przykład, Bosch B36cd posiada narzędzie diagnostyczne, które pomaga w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów. Narzędzie to może służyć do wykrywania błędów w oprogramowaniu i sprzęcie, a także do uzyskiwania informacji na temat działania urządzenia. Ponadto, istnieją narzędzia zewnętrzne, takie jak narzędzia do monitorowania i zarządzania, które mogą służyć do wykrywania i rozwiązywania problemów związanych z Bosch B36cd. Użycie tych narzędzi może pomóc w rozwiązaniu problemów szybciej i skuteczniej.

Ostatnia aktualizacja: Rozwiązywanie problemów Bosch B36cd

Większość problemów z drukowaniem za pomocą rozszerzenia przeglądarki Acrobat wynika z następujących źródeł:

 • Przeglądarka 
 • Plik PDF
 • Drukarka

Rozwiązywanie problemów z przeglądarką

Często zdarza się, że po kliknięciu ikony Drukuj w przeglądarce plik PDF nie drukuje się. Aby rozwiązać problem, wykonaj następujące czynności:

 1. Sprawdź ustawienia przeglądarki, wprowadzając ścieżkę chrome://settings/content/pdfDocuments w pasku adresu.

 2. Upewnij się, że ustawienie domyślne Otwieraj pliki PDF w przeglądarce Chrome jest włączone.

  Spróbuj ponownie załadować plik PDF i wydrukować go.

Upewnij się, że ustawienie Zawsze pobieraj pliki PDF jest wyłączone.

Rozwiązywanie problemów z PDF

Uszkodzenie zawartości pliku PDF może często powodować problemy z drukowaniem, nawet jeśli plik wygląda dobrze na ekranie. Aby rozwiązać ten problem, wykonaj jedną z następujących czynności:

 • Otwieranie pliku PDF w aplikacji komputerowej Acrobat: wybierz opcję Otwórz na komputerze w górnym pasku nawigacyjnym lub pobierz plik PDF i otwórz go w aplikacji komputerowej Acrobat, aby go wydrukować.
 • Otwieranie pliku PDF w trybie Incognito w przeglądarce: spróbuj wydrukować plik PDF po otwarciu go w trybie incognito w przeglądarce Google Chrome / Microsoft Edge.
 • Rozwiązywanie problemów z drukarką

  Jeśli problemy z drukarką uniemożliwiają wydrukowanie pliku PDF, spróbuj wykonać następujące kroki rozwiązywania problemów.

  Spróbuj wydrukować artykuł z procedurą rozwiązania problemu. 

 • Spróbuj wydrukować stronę z procedurą rozwiązania problemu. Jeśli drukowanie nie działa, wykonaj następujące czynności, aby sprawdzić połączenie z drukarką:
 • Sprawdź, czy kabel łączący drukarkę z komputerem jest podłączony prawidłowo.
 • Jeśli kabel drukarki jest podłączony do koncentratora USB, odłącz kabel drukarki od koncentratora. Potem podłącz kabel drukarki bezpośrednio do portu USB komputera.
 • Wyłącz drukarkę. Poczekaj 30 sekund, a następnie włącz ją ponownie. Spróbuj ponownie wydrukować plik PDF.
 • Upewnij się, że używasz najnowszego sterownika drukarki.

  Upewnij się, że sterownik drukarki został zaktualizowany do najnowszej wersji. Producenci drukarek okresowo aktualizują sterowniki, aby poprawić zgodność z najnowszym oprogramowaniem, takim jak nowe wersje programów Acrobat Reader i Acrobat.

 • Sprawdź numer modelu drukarki.
 • Przejdź do witryny producenta drukarki i wyszukaj „sterowniki” lub „sterowniki drukarki”. W poniższej tabeli wymieniono strony pobierania sterowników niektórych producentów:
 • Znajdź sterownik odpowiadający numerowi modelu drukarki. 
 • Pobierz sterownik drukarki i zainstaluj go zgodnie z instrukcjami producenta.
 • Ponownie uruchom komputer.

  Spróbuj wydrukować na innej drukarce.

  Jeśli do komputera jest podłączona inna drukarka, spróbuj użyć jej do wydrukowania pliku. Czasami inne drukarki umożliwiają wydrukowanie plików PDF, których nie można wydrukować na określonej drukarce.

  Więcej informacji o przełączaniu drukarek w systemie Windows można znaleźć na stronie Zmiana drukarki domyślnej (Windows 10 i 8) lub poszukać instrukcji w pomocy systemu Windows.

  Więcej informacji o przełączaniu drukarek w systemie macOS można znaleźć na stronie Zmiana drukarki domyślnej (macOS). Możesz też przeszukać witrynę wsparcia Apple, aby znaleźć instrukcje dotyczące posiadanej wersji systemu operacyjnego.

  Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

  Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

  [global. cookielawextended. txt. firstparagraph]

  [global. secondparagraph]

  Close

  Our website is available for different regions and in different languages. Would you like to choose another language?

  Choose region

 • Rozwiązywanie problemów Bosch B36cd

  Bezpośredni link do pobrania Rozwiązywanie problemów Bosch B36cd

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Rozwiązywanie problemów Bosch B36cd