Szybkie porady Cabletron Systems Smartswitch 6h202 24

Cabletron Systems SmartSwitch 6h202 24 jest inteligentnym switchiem dostarczanym przez Cabletron Systems. Posiada 24 porty 10/100Mbps z możliwością rozszerzenia do jednego portu Gigabit Ethernet. Switch oferuje szybkie porady do instalacji i konfiguracji, a także obsługę protokołu SNMP. Wsparcie dla wielu protokołów (Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Spanning Tree, VLANy itp.) pozwala użytkownikom tworzyć sieci o wysokiej wydajności i bezpieczeństwie. SmartSwitch 6h202 24 również zawiera terminal zarządzania, dzięki któremu użytkownicy mogą konfigurować i monitorować sieć.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie porady Cabletron Systems Smartswitch 6h202 24

Pewny i bezpieczny sposób
przenoszenia danych na Galaxy

Zmieniając urządzenie na Galaxy nie musisz żegnać się ze starymi rzeczami. Dane i treści używane wcześniej — zdjęcia, filmy, kontakty, wydarzenia z kalendarza, notatki i ustawienia urządzenia — zachowasz je na nowym Galaxy.

Zmiana jest łatwa nawet w przypadku przejścia z innego systemu operacyjnego

Przejście na Galaxy z innego systemu operacyjnego nie musi być trudne. Smart Switch może przesłać dane z wielu urządzeń, dzięki czemu aktualizacja do Galaxy przebiega bezproblemowo. To naprawdę jest Smart.

Przejdź z systemu Android na Galaxy

Po prostu uruchom aplikację, aby przeprowadzić transfer krok po kroku, który jest dokładny i bezpieczny.

WSKAZÓWKI

Krok 1: Podłącz.

Użyj połączenia bezprzewodowego lub kabla USB, aby połączyć urządzenie z poprzednim, w którym przechowywane są stare dane. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-1-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-1-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Część interfejsu Smart Switch „Połącz się” jest symulowana na urządzeniu Galaxy. GUI (graficzny interfejs użytkownika) po lewej stronie pokazuje dwa dostępne typy połączeń; przewodowe lub bezprzewodowe. Kolejny GUI (graficzny interfejs użytkownika) po prawej stronie pokazuje dwa smartfony podłączone za pomocą kabla USB i adaptera USB-C. jpg? $720_N_JPG$" data-mobile-src="//images. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Część interfejsu Smart Switch „Połącz się” jest symulowana na urządzeniu Galaxy. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 2: Wybierz.

W aplikacji wybierz, które treści, preferencje i dane chcesz zachować. Nie przenoś tego, czego nie potrzebujesz. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-2-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-2-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Część interfejsu Smart Switch „Wybierz dane do przesłania” jest symulowana na urządzeniu Galaxy. Do transferu można zaznaczyć lub odznaczyć różne kategorie treści. Na ekranie wymienione są takie treści, jak Połączenia i kontakty, Wiadomości, Aplikacje, Ekran główny, a 12 treści jest wybranych, w tym Konta, eSIM i Galaxy Wearable. Po prawej stronie urządzenia ikony reprezentujące różne typy treści są oznaczone znacznikiem wskazującym, że zostały wybrane. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Część interfejsu Smart Switch „Wybierz dane do przesłania” jest symulowana na urządzeniu Galaxy. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 3: Wykonaj transfer.

Rozpocznij transfer i pozwól, aby aplikacja Smart Switch zrobiła to za Ciebie. Twój Galaxy będzie gotowy do pracy błyskawicznie. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-3-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-3-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Część transferowa interfejsu Smart Switch jest symulowana na urządzeniu Galaxy. GUI (graficzny interfejs użytkownika) po lewej stronie pokazuje trwający transfer danych Smart Switch, wskazywany przez procenty i pozostałe minuty. Kolejny GUI (graficzny interfejs użytkownika) po prawej stronie pokazuje ukończony transfer danych. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Część transferowa interfejsu Smart Switch jest symulowana na urządzeniu Galaxy. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>

Przesyłaj wygodnie dane z Watcha do swojego nowego telefonu

Za sprawą aplikacji Smart Switch możesz przenieść dane ze swojego Watcha do nowego telefonu i wygodnie zakończyć przygodę z poprzednim. Dane z Watcha zostaną odzyskane po połączeniu z nowym urządzeniem. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-04-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-04-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Ikony smartfona i zegarka są przedstawione obok siebie. Obok nich widoczna jest ikona nowego urządzenia po drugiej stronie. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Ikony smartfona i zegarka są przedstawione obok siebie. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>

 • * Aplikacja Smart Switch wspierana tylko na Watch4.
 • * Połączenie jest wspierane po pobraniu najnowszej wersji z Galaxy Store.

Przejdź z iPhone’a/iPada na Galaxy

Możesz przenosić zdjęcia, filmy, kontakty, wydarzenia z kalendarza, notatki i nie tylko z iPhone’a lub iPada do Galaxy. Możliwe jest także przeniesienie danych z iCloud.

Krok 1: Podłącz

Podłącz nowy telefon Galaxy do starego urządzenia za pomocą kabla.

Aby dokonać transferu danych, potwierdź nowy Galaxy jako zaufane urządzenie. Kiedy zobaczysz komunikat „Ufaj temu komputerowi? ” i pojawi się alert na Twoim iPhonie lub iPadzie, kliknij „Zaufaj”.

* Użyj kompatybilnego kabel Lightning/USB-C lub USB-C-do-USB-C lub adaptera do połączenia urządzeń. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-1-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-1-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Urządzenie Galaxy łączące się z innym urządzeniem przez kabel kabel Lightning/USB. Kolejny GUI (graficzny interfejs użytkownika) po prawej stronie przedstawia dwa smartfony podłączone za pomocą kabla kabel Lightning/USB oraz adaptera USB-C. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Urządzenie Galaxy łączące się z innym urządzeniem przez kabel kabel Lightning/USB. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 2: Wybierz

Wybierz dane, które chcesz przenieść ze starego urządzenia, a następnie kliknij „Wykonaj transfer”. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-2-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-2-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="GUI (graficzny interfejs użytkownika) pokazuje różne kategorie treści, które można zaznaczyć lub odznaczyć do przesłania. Urządzenie Galaxy jest otoczone ikonami. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="GUI (graficzny interfejs użytkownika) pokazuje różne kategorie treści, które można zaznaczyć lub odznaczyć do przesłania. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 3: Wykonaj transfer

Rozpocznij transfer i pozwól Smart Switch zrobić to za Ciebie. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-3-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-3-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="GUI (graficzny interfejs użytkownika) po lewej stronie pokazuje trwający transfer danych Smart Switch, wskazywany przez procenty i pozostałe minuty. Kolejny GUI (graficzny interfejs użytkownika) po prawej stronie pokazuje zakończony transfer danych. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="GUI (graficzny interfejs użytkownika) po lewej stronie pokazuje trwający transfer danych Smart Switch, wskazywany przez procenty i pozostałe minuty. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 4: Dokonaj dalszego transferu

Coś zostało? Stuknij „Pobierz swoje dane iCloud”, a następnie zaloguj się na swoje konto iCloud. Wybierz zawartość, którą chcesz przesłać i stuknij „Wykonaj transfer”.

Możesz także pobrać aplikacje na system Android, które pasują do Twoich aplikacji na system iOS.

Przenieś historię WhatsApp na
swój nowy smartfon Samsung Galaxy

Nowość na urządzeniach z systemem Android: teraz możesz przenieść swoje czaty i zdjęcia w aplikacji WhatsApp z urządzenia iOS na nowy Samsung Galaxy. Do bezpiecznej migracji danych potrzebujesz jedynie kabla USB C-Lightning – i nic z Twoich rozmów już Ci nie umknie.

Jak przenieść dane z WhatsApp na Samsung Galaxy

Migracja danych z aplikacji WhatsApp jest prosta i intuicyjna. Wystarczy wykonać dwa kroki: najpierw podłącz swoje urządzenie iOS do nowego smartfona Samsung Galaxy za pomocą aplikacji Smart Switch z użyciem kabla USB C-Lightning, a następnie zweryfikuj kod QR, aby rozpocząć import danych.

 • * Wymagana jest najnowsza wersja aplikacji Smart Switch na smartfonie Samsung Galaxy oraz najnowsza wersja aplikacji WhatsApp na urządzeniu iOS.
 • * Funkcja dostępna na urządzeniach z systemem iOS w wersji 10. 0 lub nowszej oraz na urządzeniach z systemem Android w wersji 10 lub nowszej.
 • * Historię czatów WhatsApp można przenieść wyłącznie przed zalogowaniem się do aplikacji WhatsApp na nowym urządzeniu. W przypadku zalogowania się do WhatsApp przed migracją lub przed ukończeniem przenoszenia danych za pomocą aplikacji Smart Switch migracja danych z aplikacji nie będzie możliwa.
 • * Wymagany jest kabel USB C na Lightning.
 • * Najnowszą wersję aplikacji Smart Switch można pobrać ze sklepów „Galaxy Store” lub „Google Play Store”.
 • Więcej sposobów przenoszenia danych

  Dokonaj transferu, utwórz lub przywróc kopię zapasową - w zależności od tego, który sposób Ci odpowiada.
  Połącz ze sobą urządzenia lub użyj pliku kopii zapasowej z pamięci zewnętrznej.

  Podłącz za pomocą kabla USB

  Kopia zapasowa i przywracanie z pamięci zewnętrznej

  Kopia zapasowa i przywracanie z komputera PC lub Mac

  Wymagania techniczne

  Twoje urządzenia muszą spełnić kilka wymogów do współpracy ze Smart Switch.
  Sprawdź poniżej, czy są kompatybilne.

  information of Technical Requirements
  Smart Switch na system AndroidUrządzenie firmy Samsung z systemem operacyjnym Android w wersji 4. 3 lub nowszej
  Smart Switch na system WindowsSystem operacyjny: Windows 7 lub nowszyWymagane oprogramowanie:
  Pakiet Microsoft Media Feature Pack
   
  Możesz pobrać go z następujących linków:
   
  Dla systemów Windows 7 i 8
   
  Dla sytemu Windows 10
  Smart Switch na system MacSystem operacyjny: Mac OS X 10. 9 lub nowszyObsługiwany model MAC
  Sprzęt: modele wydane po 2013 roku* 

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GALAXY?

  Życie otwiera się z Galaxy

  Dbamy o cały cykl życia naszych telefonów. Nasze produkty są wykonane w inny sposób, aby pozytywnie wpływać nie tylko na życie pojedynczych ludzi, ale też na cały świat.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 • • Transfery przewodowe wymagają co najmniej systemów Android™ 4. 3, iOS 5 lub Windows Mobile OS 8. 1 czy OS 10 na starym urządzeniu. Urządzenia ze starszym systemem operacyjnym muszą korzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Jeśli nie masz wymaganego kabla/złącza USB do przewodowego transferu do Galaxy, możesz również skorzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Otwórz Smart Switch Mobile w „Ustawieniach” na swoim nowym telefonie Galaxy lub pobierz Smart Switch na komputer PC/Mac.
 • • Dane i treści dostępne do transferu mogą się różnić w zależności od systemu operacyjnego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z działem pomocy firmy Samsung. Skontaktuj się z działem pomocy firmy Samsung
 • • Aby przesłać dane z iCloud lub innej chmury, wymagane jest połączenie transmisji danych.
 • • Aby zapobiec zniekształceniu wiadomości SMS przesyłanych z systemu iOS, należy zmienić ustawienia aplikacji iMessage.
 • • Urządzenie i obrazy ekranu symulowane w celach ilustracyjnych.
 • Jak korzystać?

  Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Cabletron Systems SmartSwitch 9H532-24. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Cabletron Systems SmartSwitch 9H532-24.

  Dla Twojej wygody

  Jeżeli przeglądanie instrukcji Cabletron Systems SmartSwitch 9H532-24 bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Cabletron Systems SmartSwitch 9H532-24 na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Cabletron Systems SmartSwitch 9H532-24 na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

  Instrukcja obsługi Cabletron Systems SmartSwitch 9H532-24

  Advertisement
  Wersja drukowana

  Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Cabletron Systems SmartSwitch 9H532-24 a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

  Streszczenia

  Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Cabletron Systems SmartSwitch 9H532-24. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 1
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 2
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 3

  Only qualified personnel should perform installation procedures. NOTICE Cabletron Systems reserves the right to make changes in specifications and other information contained in this document without prior notice. The reader should in all cases consult Cabletron Systems to determine whether any such changes have been made. The hardware, firmware, or software described in this manual is subject to change without notice. IN NO EVENT SHALL CABLETRON SYSTEMS BE LIABLE FOR ANY INCIDENTAL, INDIRECT,

  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 4
  FCC NOTICE This device complies with Part 15 of the FCC rules. Operation is subject to the following two conditions: (1) this device may not cause harmful interference, and (2) this device must accept any interference received, including interference that may cause undesired operation. NOTE: This equipment has been tested and found to comply with the limits for a Class A digital device, pursuant to Part 15 of the FCC rules. These limits are designed to provide reasonable protection against ha
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 5
  CABLETRON SYSTEMS, INC. PROGRAM LICENSE AGREEMENT IMPORTANT:THIS LICENSE APPLIES FOR USE OF PRODUCT IN THE FOLLOWING GEOGRAPHICAL REGIONS: CANADA MEXICO CENTRAL AMERICA SOUTH AMERICA BEFORE OPENING OR UTILIZING THE ENCLOSED PRODUCT, CAREFULLY READ THIS LICENSE AGREEMENT. This document is an agreement (“Agreement”) between You, the end user, and Cabletron Systems, Inc. (“Cabletron”) that sets forth your rights and obligations with respect to the Cabletron software program (“Program”) in the pa
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 6
  If the Program is exported from the United States pursuant to the License Exception TSR under the U. S. Export Administration Regulations, in addition to the restriction on transfer set forth in Sections 1 or 2 of this Agreement, You agree not to (i) reexport or release the Program, the source code for the Program or technology to a national of a country in Country Groups D:1 or E:2 (Albania, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bulgaria, Cambodia, Cuba, Estonia, Georgia, Iraq, Kazakhstan, Kyrgyzsta
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 7
  CABLETRON SYSTEMS SALES AND SERVICE, INC. PROGRAM LICENSE AGREEMENT IMPORTANT: THIS LICENSE APPLIES FOR USE OF PRODUCT IN THE UNITED STATES OF AMERICA AND BY UNITED STATES OF AMERICA GOVERNMENT END USERS. BEFORE OPENING OR UTILIZING THE ENCLOSED PRODUCT, CAREFULLY READ THIS LICENSE AGREEMENT. This document is an agreement (“Agreement”) between You, the end user, and Cabletron Systems Sales and Service, Inc. (“Cabletron”) that sets forth your rights and obligations with respect to the Cabletro
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 8
  5. UNITED STATES GOVERNMENT RESTRICTED RIGHTS. The enclosed Product (i) was developed solely at private expense; (ii) contains “restricted computer software” submitted with restricted rights in accordance with section 52. 227-19 (a) through (d) of the Commercial Computer Software-Restricted Rights Clause and its successors, and (iii) in all respects is proprietary data belonging to Cabletron and/or its suppliers. For Department of Defense units, the Product is considered commercial computer s
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 9
  CABLETRON SYSTEMS LIMITED PROGRAM LICENSE AGREEMENT IMPORTANT: THIS LICENSE APPLIES FOR THE USE OF THE PRODUCT IN THE FOLLOWING GEOGRAPHICAL REGIONS: EUROPE MIDDLE EAST AFRICA ASIA AUSTRALIA PACIFIC RIM BEFORE OPENING OR UTILIZING THE ENCLOSED PRODUCT, CAREFULLY READ THIS LICENSE AGREEMENT. This document is an agreement (“Agreement”) between You, the end user, and Cabletron Systems Limited (“Cabletron”) that sets forth your rights and obligations with respect to the Cabletron software program
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 10
  If the Program is exported from the United States pursuant to the License Exception TSR under the U. Export Administration Regulations, in addition to the restriction on transfer set forth in Sections 1 or 2 of this Agreement, You agree not to (i) reexport or release the Program, the source code for the Program or technology to a national of a country in Country Groups D:1 or E:2 (Albania, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bulgaria, Cambodia, Cuba, Estonia, Georgia, Iraq, Kazakhstan, Kyrgyzst
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 11
  DECLARATION OF CONFORMITY Application of Council Directive(s): 89/336/EEC 73/23/EEC Manufacturer’s Name: Cabletron Systems, Inc. Manufacturer’s Address: 35 Industrial Way PO Box 5005 Rochester, NH 03867 European Representative Name: Mr. J. Solari European Representative Address: Cabletron Systems Limited Nexus House, Newbury Business Park London Road, Newbury Berkshire RG14 2PZ, England Conformance to Directive(s)/Product Standards: EC Directive 89/336/EEC EC Directive 73/23/EEC EN 55022 EN 5008
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 12
  x
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 13
  Contents Figures............................................................................................................................ xiii Tables............................................................................................................................. xiv ABOUT THIS GUIDE Using This Guide............................................................................................................ xv Structure of This Guide..................................................
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 14
  2 NETWORK REQUIREMENTS 2. 1 SmartTrunk...................................................................................................... 2-1 2. 2 10BASE-T Network......................................................................................... 3 100BASE-TX Network..................................................................................... 2-2 3 INSTALLATION 3. 1 Unpacking the module.................................................................................... 3-1 3
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 15
  Figures Figure Page 1-1 The 6H203-24 and 6H253-13 SmartSwitches................................................................. 1-2 3-1 Installing an Interface Module......................................................................................... 3-3 3-2 Connecting a Twisted Pair Segment to the SmartSwitch................................................ 3-5 4-1 LANVIEW LEDs.............................................................................................................. 4-3
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 16
  Tables Table Page 3-1 Contents of Shipping Container................................................................................... 3-1 4-1 LANVIEW LEDs CPU, Receive, and Transmit Status................................................. 4-4 4-2 Speed and Full Duplex LED Indications...................................................................... 4-5 4-3 Fault Identification........................................................................................................ 4-6 4-4 P
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 17
  About This Guide Welcome to the Cabletron Systems 6H203-24 and 6H253-13 SmartSwitch 6000 Interface Modules Installation User’s Guide. This guide describes the SmartSwitch Interface Modules and provides information concerning network requirements, installation, and troubleshooting. For information about how to use Local Management to configure and manage the SmartSwitch series, refer to the SmartSwitch Series 6H202, 6H203, 6H252, 6H253, 6H258, 6H259, 6H262, 6E233, and 6E253 Local Management
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 18
  Structure of This Guide STRUCTURE OF THIS GUIDE This guide is organized as follows: This section provides preliminary information that will aid in using this manual, lists technology and user guides that may help the user to set up and manage the SmartSwitch modules, and gives instructions on how to get help from Cabletron Systems. Chapter 1, Introduction, describes the features of the SmartSwitch modules. Chapter 2, Network Requirements, outlines the network requirements that must be met befo
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 19
  Related Manuals RELATED MANUALS The following manuals are recommended to help the user to set up and manage the SmartSwitches: • SmartSwitch Series 6H202, 6H203, 6H252, 6H253, 6H258, 6H259, 6H262, 6E233, and 6E253 Local Management User’s Guide • 6C105 SmartSwitch 6000 Overview and Setup Guide • Ethernet Technology Guide • Cabling Guide • 802. 1Q VLAN User’s Guide • SmartTrunk User’s Guide The following manuals, as applicable, may help the user to set up and manage SmartSwitch modules: • HSIM-A6D
  Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 20
  Document Conventions DOCUMENT CONVENTIONS The following conventions are used throughout this document: Note symbol. Calls the reader’s attention to any item of information that may be of NOTE special importance. Tip symbol. Conveys helpful hints concerning procedures or actions. TIP Caution symbol. Contains information essential to avoid damage to the equipment.! CAUTION Electrical Hazard Warning symbol. Warns against an action that could result in personal injury or death due to an electrica

  Szybkie porady Cabletron Systems Smartswitch 6h202 24

  Bezpośredni link do pobrania Szybkie porady Cabletron Systems Smartswitch 6h202 24

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybkie porady Cabletron Systems Smartswitch 6h202 24