Ustawianie ręczne Ge Cafe Cwe23sshcss

Ustawianie ręczne Ge Cafe Cwe23sshcss może być procesem skomplikowanym, ale dzięki wytrzymałej wytrzymałości i wyjątkowemu wyglądowi tej lodówki, jest to proces, który można łatwo opanować. Ge Cafe Cwe23sshcss jest wyposażony w szereg funkcji, które ułatwiają ręczne ustawienie. Przede wszystkim ma on wyświetlacz LED, który jest wyposażony w kontrolki temperatury, dzięki czemu można łatwo i precyzyjnie ustawić temperaturę lodówki. Lodówka pozwala również na ustawienie trzech poziomów wentylacji, aby zapewnić optymalną wentylację w zamrażalniku i chłodziarce. Dodatkowo, lodówka jest wyposażona w opcję automatycznego wyłączania i włączania, co znacznie ułatwia proces ustawiania i zapobiega nieplanowanym włączaniom i wyłączaniom.

Ostatnia aktualizacja: Ustawianie ręczne Ge Cafe Cwe23sshcss

Gratulacje! Jesteś dumnym posiadaczem ekspresu do kawy Saeco. Dowiedz się, jak zaparzyć pierwszą kawę, i poznaj ustawienia, które możesz dostosować do swoich preferencji. Wszystkie rozwiązania oraz filmy instruktażowe mają zastosowanie do całej gamy w pełni automatycznych ekspresów do kawy Saeco (Exprelia, Incanto, Intelia, Intuita, GranBaristo, Minuto, Synthia, Xelsis, Xsmall).

Wybierz swoje urządzenie i obejrzyj samouczek wideo

Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku:

1. Napełnij zbiornik wody i pojemnik na ziarna kawy

Po wyciągnięciu zbiornika wody, napełnij go świeżą wodą do wskaźnika poziomu „Max”. Następnie napełnij pojemnik na ziarna kawy wybranymi ziarnami.

2. Włącz ekspres do kawy

Po włożeniu małej wtyczki do gniazda znajdującego się z tyłu ekspresu włóż wtyczkę główną do gniazdka elektrycznego. Ustaw przełącznik zasilania (jeśli znajduje się na urządzeniu) w pozycji „I”. pl/c-dam/b2c/category-pages/Household/coffee/master/Care-hub/Saeco_insertplug_XS. pl/c-dam/b2c/category-pages/Household/coffee/master/Care-hub/Saeco_insertplug_S. jpg" alt="Włącz ekspres do kawy" title="" loading="lazy"/>

3. Podstaw filiżankę i naciśnij przycisk trybu gotowości

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor

Umieść filiżankę pod dozownikiem gorącej wody/pary, aby zebrać wodę podczas zalewania.

Aby włączyć ekspres do kawy Saeco, naciśnij przycisk ON/OFF. pl/c-dam/b2c/category-pages/Household/coffee/master/Care-hub/3rdstep. jpg" alt="Ustaw filiżankę i naciśnij przycisk trybu gotowości" title="" loading="lazy"/>

4. Napełnij obieg wody

Wyświetlacz pokazuje ikonę pierwszego cyklu płukania. Naciśnij „OK”, aby rozpocząć ten proces. Z dozownika zacznie wypływać woda użyta w procesie płukania. Więcej informacji znajduje się w instrukcji obsługi zamieszczonej na stronie internetowej właściwej dla danego modelu urządzenia.

5. Przygotuj, zainstaluj i aktywuj filtr AquaClean

Ekspresy do kawy zgodne z filtrem AquaClean pokażą tekst „Install or Activate AquaClean Filter? ” (Zainstalować lub aktywować filtr AquaClean? ).


Przed użyciem filtra AquaClean należy go odpowiednio przygotować. W tym celu potrząśnij filtrem przez około 5 sekund, zanurz go do góry dnem w naczyniu z zimną wodą i przytrzymaj do momentu, aż przestaną wydobywać się z niego pęcherzyki powietrza.


Umieść filtr w zbiorniku wody i rozpocznij instalację. Po prawidłowej instalacji filtra na wyświetlaczu pojawi się ikona „AquaClean 100%”.

JAK DOSTOSOWAĆ NAPOJE KAWOWE DO SWOICH PREFERENCJI?

Spersonalizuj przygotowywane napoje

Możesz dostosować aromat kawy, ilość kawy i mleka oraz temperaturę napoju, używając strzałek w górę i w dół. Potwierdź każde ustawienie, naciskając OK.

Daily rinse the milk circuits by placing the milk tube into a jug filled with fresh water, and pressing the button for frothing milk. Weekly disassemble and clean all parts in lukewarm water. Monthly clean with the Philips Saeco milk circuit cleaner CA6705.

Daily rinse the milk circuits by placing the milk tube into a jug filled with fresh water, and pressing the button for frothing milk.

JAK DOSTOSOWAĆ NAPOJE KAWOWE DO SWOICH PREFERENCJI?

Ustawienia młynka

Możesz regulować ustawienia mielenia pokrętłem znajdującym się w pojemniku na ziarna. Od kawy drobno zmielonej do mocnego espresso po grubo zmielone ziarna dla uzyskania kawy o łagodniejszym smaku.

Korzystanie z Coffee Equalizer™ 
(Xelsis SM76XX)

Za pomocą suwaków widocznych na dotykowym ekranie możesz spersonalizować następujące ustawienia: ilość kawy i mleka, temperatura kawy, moc i aromat kawy, grubość mlecznej pianki i kolejność dozowania kawy i mleka. 

Spersonalizuj przygotowywane napoje 
(Xelsis SM75XX, PicoBaristo Deluxe SM55XX)

Możesz dostosować aromat kawy, ilość kawy i mleka oraz temperaturę napoju, używając strzałek w górę i w dół.

Ustawienia mocy aromatu

Naciśnij przycisk „Aroma strength” (Moc aromatu), aby zmienić moc kawy. Po każdym naciśnięciu przycisku „Aroma strength” (Moc aromatu) intensywność smaku zmienia się o jeden poziom, co jest widoczne na wyświetlaczu. Aby zapisać wybrany poziom mocy aromatu należy zmienić go podczas parzenia wybranej kawy. 

JAK STWORZYĆ/USUNĄĆ PROFIL UŻYTKOWNIKA?


Ustawienia profilu Xelsis, PicoBaristo Deluxe

Można zapisać do 8 profili użytkowników z przypisanymi do nich spersonalizowanymi napojami.

Aby stworzyć swój osobisty profil, naciśnij ikonę profilu. Po wybraniu napoju możesz dostosować ustawienie ulubionego napoju i zapisać profil. W celu przywrócenia profilu wybierz opcję przywrócenia napojów w menu ustawień profilu.

Zapoznaj się poniższymi filmami, aby uzyskać więcej informacji.

Można zapisać do 8 profili użytkowników z przypisanymi do nich spersonalizowanymi ustawieniami.

Aby stworzyć swój osobisty profil, naciśnij ikonę profilu i wybierz kolor.

W celu przywrócenia profilu wybierz opcję przywrócenia napojów w menu ustawień profilu.

Można zapisać do 8 profili użytkowników z przypisanymi do nich spersonalizowanymi ustawieniami.

JAK STWORZYĆ/USUNĄĆ PROFIL UŻYTKOWNIKA?

Ustawienia profilu Xelsis, PicoBaristo Deluxe

Można zapisać do 8 profili użytkowników z przypisanymi do nich spersonalizowanymi napojami.

Aby stworzyć swój osobisty profil, naciśnij ikonę profilu. Po wybraniu napoju możesz dostosować ustawienie ulubionego napoju i zapisać profil. W celu przywrócenia profilu wybierz opcję przywrócenia napojów w menu ustawień profilu.

Zapoznaj się poniższymi filmami, aby uzyskać więcej informacji. 

Aby stworzyć swój osobisty profil, naciśnij ikonę profilu.

W celu przywrócenia profilu wybierz opcję przywrócenia napojów w menu ustawień profilu.

Znajdź instrukcję obsługi

Aby znaleźć szczegółowe informacje, wpisz nazwę lub numer produktu swojego ekspresu do kawy Saeco, np. Xelsis lub SM7685/00. 

Szukaj według numeru produktu.

Wyszukiwane terminy

Nasze filtry do wody, środki do usuwania kamienia oraz produkty do konserwacji pomogą parzyć wyśmienitą kawę i utrzymać ekspres do kawy Saeco w dobrym stanie.

Rozwiąż samodzielnie problemy, które mogą od czasu do czasu pojawić się podczas korzystania z ekspresu do kawy Saeco.

Zarejestruj swój ekspres do kawy już dziś i otrzymuj najświeższe informacje o naszych produktach i ofertach specjalnych.

Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi usuwania kamienia, aby wydłużyć okres eksploatacji ekspresu i umożliwić parzenie kawy o optymalnym smaku.

Kliknięcie tego linku spowoduje opuszczenie oficjalnej witryny Royal Philips Healthcare (“Philips”). Wszystkie linki do witryn internetowych będących własnością osób trzecich, które pojawiają się w tej witrynie, są udostępniane wyłącznie dla Twojej wygody. Wszelkie linki kierujące do innych stron nie stanowią akceptacji takiej innej strony i Philips nie wyraża żadnej opinii ani gwarancji w stosunku co rzetelności, terminowości lub czy odpowiedniego charakteru treści zawartych na jakiejkolwiek stronie, do których link znajduje się na witrynie i nie przyjmuje żadnej wynikającej z tego tytułu odpowiedzialności.

Rozumiem

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

Nagrywanie i przesyłanie strumieniowe stały się dość popularne i masz wiele możliwości, aby to osiągnąć, takich jak OBS Studio, DVR z gry w systemie Windows 10, QuickTime Play i nie tylko. W rzeczywistości możesz już mieć aplikację do nagrywania gier, nawet jeśli jej nie znasz. Aplikacja GeForce Experience jest dostępna dla wszystkich, których komputer ma zintegrowany procesor graficzny Nvidia. Aplikacja zostanie zainstalowana po zaktualizowaniu sterowników karty graficznej Nvidia. W tym przewodniku omówimy, jak to zrobić Ekran nagrywania z GeForce Experience.

 • ZAWARTOŚĆ STRONY:
 • Część 1: Krótkie wprowadzenie do nagrywania w oprogramowaniu GeForce Experience
 • Część 2: Jak korzystać z funkcji nagrywania w oprogramowaniu GeForce Experience
 • Część 3: Najlepsze alternatywy dla nagrywania w oprogramowaniu GeForce Experience
 • Część 4: Często zadawane pytania dotyczące nagrywania w oprogramowaniu GeForce Experience

Część 1: Krótkie wprowadzenie do nagrywania w oprogramowaniu GeForce Experience

Nvidia GeForce Experience to niesamowicie potężna aplikacja, która może wiele zdziałać. Ogólnie rzecz biorąc, oferuje trzy główne funkcje:

 1. Instant Replay: automatycznie nagrywaj ostatnie 5 do 20 minut gry lub ekranu.
 2. Nagrywaj: ręcznie nagrywaj rozgrywkę lub pulpit bez limitu długości.
 3. Transmisja na żywo: przesyłaj strumieniowo swoją rozgrywkę lub ekran do YouTube, Facebook lub Twitch.

Ponadto zapewnia niestandardowe opcje dla każdej funkcji i pozwala kontrolować ją za pomocą skrótów. Kolejna korzyść jest bezpłatna. Jedynym wymaganiem oprogramowania GeForce Experience jest procesor graficzny Nvidia. Aplikacja nie posiada żadnych opcji związanych z płatnościami, reklamami czy rejestracją.

Część 2: Jak korzystać z funkcji nagrywania w oprogramowaniu GeForce Experience

Upewnij się, że Twój komputer ma procesor graficzny Nvidia. Zaktualizuj sterowniki GPU, a oprogramowanie GeForce Experience zostanie zainstalowane, jeśli sprzęt i oprogramowanie są obsługiwane. Ponadto możesz ręcznie pobrać aplikację ze strony internetowej Nvidia.

Jak automatycznie nagrywać ekran w oprogramowaniu GeForce Experience

Krok 1: Odwiedź witrynę Nvidia (https://www. nvidia. com/en-us/geforce/geforce-experience/games/) i sprawdź, czy Twoja gra jest obsługiwana przez GeForce Experience. Jeśli jesteś pewien, naciśnij Alt + Z klawisze na klawiaturze, aby otworzyć nakładkę.

Krok 2: Kliknij Natychmiastowa odpowiedź i wybierz Ustawienia lub Zwyczaj. Ustaw Długość powtórki, Jakośći więcej w zależności od sytuacji. Aby uzyskać najlepsze nagranie rozgrywki, wybierz 60 FPS pod Częstotliwość wyświetlania klateki kliknij Zapisać. com/images/solution/instant-replay-setting. jpg" loading="lazy" alt="Ustawienie natychmiastowej powtórki"/>

Krok 3: Następnie wybierz Włączyć w Natychmiastowa odpowiedź lub naciśnij Alt + Shift + F10 aby włączyć tę funkcję. com/images/solution/enable-instant-replay. jpg" loading="lazy" alt="Włącz natychmiastową powtórkę"/>

Krok 4: Teraz zagraj w swoją grę, a oprogramowanie GeForce Experience zarejestruje ostatnie minuty Twojego ekranu.

Jak ręcznie nagrywać komputer stacjonarny za pomocą oprogramowania GeForce Experience

Krok 1: Otwórz nakładkę GeForce Experience, kliknij Rekord opcję i wybierz Ustawienia lub Zwyczaj. com/images/solution/customize-recording. jpg" loading="lazy" alt="Dostosuj nagrywanie"/>

Krok 2: Ustaw Jakość, Rozkład i inne opcje i kliknij Zapisać aby potwierdzić i zamknąć okno dialogowe.

Krok 3: Po wejściu na ekran lub grę, którą chcesz nagrać, wybierz Początek z Rekord menu, aby rozpocząć nagrywanie w GeForce Experience. com/images/solution/start-recording-a. jpg" loading="lazy" alt="Rozpocznij nagrywanie"/>

Krok 4: Aby zatrzymać nagrywanie, kliknij Rekord i wybierz Zatrzymaj się i zapisz.

Jak wyświetlić ekran transmisji na żywo za pomocą oprogramowania GeForce Experience

Krok 1: Otwórz grę lub ekran, który chcesz przesyłać strumieniowo, i uruchom oprogramowanie GeForce Experience.

Krok 2: Kliknij Nadawanie i wtedy Dostosuj. Ustaw opcje niestandardowe i kliknij Zapisać przycisk. com/images/solution/customize-broadcast. jpg" loading="lazy" alt="Dostosuj transmisję"/>

Krok 3: Po skonfigurowaniu kliknij Nadawaniewybierz Początekwybierz platformę docelową i wejdź na swoje konto. Kliknij Przejdź na żywo aby rozpocząć przesyłanie strumieniowe z pulpitu.

Tutaj może ci się spodobać: Metody pracy 100% do nagrywania rozgrywki Fortnite na PC 2020

Część 3: Najlepsze alternatywy dla nagrywania w oprogramowaniu GeForce Experience

Jeśli nie lubisz nagrywania w GeForce Experience lub nie masz procesora graficznego Nvidia, poniżej poznaj najlepsze alternatywy.

Opcja 1: Najlepsza alternatywa dla GeForce Experience na PC / Mac

Vidmore Screen Recorder to potężna aplikacja do nagrywania ekranu. Zapewnia wiele funkcji na poziomie profesjonalnym w sposób, który każdy może łatwo opanować. Możesz nagrywaj Clash of Clans, TF2 Gameplay lub inne gry o wysokiej jakości.

Główne cechy najlepszej alternatywy dla GeForce Experience

 1. Nagrywaj ekran, rozgrywkę lub filmy online jednym kliknięciem.
 2. Optymalizuj nagrania ekranu automatycznie.
 3. Dodaj swoją twarz i głos do nagrywania ekranu.

Jak nagrywać ekran z najlepszą alternatywą dla oprogramowania GeForce Experience

Krok 1: Ustaw alternatywę dla GeForce Experience

Uruchom Screen Recorder po zainstalowaniu go na komputerze. Istnieje inna wersja dla komputerów Mac. Wybierać Magnetowid z głównego interfejsu. com/images/screen-recorder/select-video-recorder. jpg%20" loading="lazy" alt="Wybierz rejestrator wideo"/>

Krok 2: Ekran nagrywania

Włączyć POKAZ i ustaw obszar nagrywania. Włącz Dźwięk systemu i wyreguluj głośność. Jeśli chcesz dodać swoje reakcje do nagrywania ekranu, włącz Kamerka internetowa i Mikrofon; w przeciwnym razie wyłącz je. Kliknij REC przycisk, aby rozpocząć ekran nagrywania z alternatywą dla oprogramowania GeForce Experience

Wskazówka: Opcje niestandardowe można znaleźć w Preferencje okno dialogowe, które można otworzyć, naciskając przycisk Koło zębate Ikona.

Krok 3: Zapisz nagranie ekranu

Po zakończeniu nagrywania ekranu kliknij Zatrzymać aby przejść do okna podglądu. Wyświetl nagranie i kliknij Zapisać aby zapisać go na swoim komputerze. com/images/screen-recorder/save-video-recording. jpg" loading="lazy" alt="Zapisz nagranie wideo"/>

Opcja 2: Najlepsza alternatywa dla GeForce Experience Online

Czasami instalacja oprogramowania nie jest wygodna. Vidmore Darmowy internetowy rejestrator ekranu jest najlepszą alternatywą dla GeForce Experience w takich przypadkach.

Kluczowe funkcje alternatywy dla GeForce Experience Online

 1. Całkowicie darmowy.
 2. Nagrywaj ekran bez instalowania oprogramowania.
 3. Zapisuj nagrania ekranu w wysokiej jakości filmach.

Jak nagrywać ekran z alternatywą GeForce Experience

Krok 1: Odwiedź w przeglądarce https://www. com/free-online-screen-recorder/ i kliknij Uruchom darmowy rejestrator przycisk, aby pobrać program uruchamiający. com/images/free-online-screen-recorder/launch-free-recorder. jpg" loading="lazy" alt="Uruchom darmowy rejestrator"/>

Krok 2: Istnieją cztery opcje, Ekran, Kamerka internetowa, Dźwięk systemowy, i Mikrofon. Włącz lub wyłącz każdą opcję w zależności od potrzeb. Kliknij REC aby rozpocząć nagrywanie ekranu. com/images/free-online-screen-recorder/launcher-interface. jpg" loading="lazy" alt="Interfejs programu uruchamiającego"/>

Krok 3: Na koniec kliknij Zatrzymać po zakończeniu nagrywania ekranu. Następnie pobierz nagranie. com/images/free-online-screen-recorder/stop-record. jpg" loading="lazy" alt="Zatrzymaj zapis"/>

Część 4: Często zadawane pytania dotyczące nagrywania w oprogramowaniu GeForce Experience

Gdzie są nagrania GeForce Experience?

Nagrania ekranu wyprodukowane przez GeForce Experience są zapisywane w formacie C: / Users / (nazwa użytkownika) / Videos.

Jak zoptymalizować gry za pomocą GeForce Experience?

Krok 1: Otwórz GeForce Experience, przejdź do Preferencje i kliknij Gry.

Krok 2: Sprawdź Zalecane optymalne ustawienia.

Krok 3: Uruchom ponownie komputer i odłóż grę.

Jakie są najlepsze ustawienia nagrywania dla oprogramowania GeForce Experience?

Możesz dostosować liczbę klatek na sekundę w oknie ustawień dla obu Natychmiastowa odpowiedź i Rekord. Im wyższa liczba klatek na sekundę, na przykład 60 kl. /s, tym lepsze nagrywanie gry.

Wniosek

W tym przewodniku udostępniono kompletny przewodnik dotyczący Nvidia GeForce Experience. Nie można zaprzeczyć, że aplikacja jest dobrym wyborem do nagrywania wszystkiego na ekranie, jeśli używasz procesora graficznego Nvidia. Nawet jeśli nie masz procesora graficznego Nvidia, nadal możesz nagrywać ekran w wysokiej jakości filmach za pomocą Vidmore Screen Recorder. Więcej pytań? Zapisz to pod postem.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: 40PFL7664H/12 , 40PFL8664H/12 , 26PFL5604H/12 , 19PFL5404H/12 , 22PFL5614H/12 , 47PFL7864H/12 , 52PFL5604H/12 , 22PFL5604H/12 , 52PFL7404H/12 , 37PFL8684H/12 , 37PFL8694H/12 , 32PFL7674H/12 , 42PFL7674H/12 , 32PFL7684H/12 , 42PFL8694H/12 , 42PFL8684H/12 , 42PFL7864H/12 , 32PFL7864H/12 , 32PFL7694H/12 , 47PFL8404H/12 , 32PFL5624H/12 , 42PFL8654H/12 , 42PFL5624H/12 , 47PFL7404H/12 , 37PFL8404H/12 , 37PFL5604H/12 , 32PFL7404H/12 , 32PFL8404H/12 , 42PFL8404H/12 , 42PFL7404H/12 , 47PFL5604H/12 , 32PFL5404H/12 , 32PFL5604H/12 , 42PFL5604H/12. Kliknij tutaj, aby wyświetlić więcej numerów produktów Kliknij tutaj, aby wyświetlić mniej numerów produktów

Ustawianie ręczne Ge Cafe Cwe23sshcss

Bezpośredni link do pobrania Ustawianie ręczne Ge Cafe Cwe23sshcss

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ustawianie ręczne Ge Cafe Cwe23sshcss