Ustawienia Podręcznik Asus Motherboard P5vd2 Mx

Ustawienia podręcznik Asus Motherboard P5vd2 Mx to zestaw instrukcji, który zawiera wszystkie informacje potrzebne do prawidłowego skonfigurowania i działania płyty głównej. Manual zawiera szczegółowe informacje dotyczące zarządzania BIOS-em, ustawień szyny, a nawet instrukcji dotyczących instalacji i konfiguracji komponentów. Manual może również zawierać informacje dotyczące właściwości i funkcji płyty głównej oraz innych dodatkowych opcji.

Ostatnia aktualizacja: Ustawienia Podręcznik Asus Motherboard P5vd2 Mx

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

szymon189 24 May 2015 13:47 4287

 • #1Level 24  

  #1

  Czyściłem komputer. Odkręciłem wpierw płytę główną od komputera, wyczyściłem pastę, nałożyłem na nowo.
  Kable z obudowy były do płyty podłączone tak:

  Dobrze?
  Nie było wcześniej żadnych dźwięków z beeper'a.
  Do USB56 był podłączony kabel USB, do AAFP kabel Audio.

  Przy kablu USB są jeszcze kabelki, które nie są podłączone
  1-D
  1+D
  2+D
  1 GROUND
  2 GROUND
  1 VCC
  2 VCC
  1 BEZ KOŃCÓWKI (URWANA)

  Przy kablu Audio, kabelki nie podłączone:
  L-RET
  R-RET
  R-OUT
  L-OUT
  GROUND
  MIC-IN
  MIC-POWER

 • #3dt1

  Admin of Computers group  #3

  Panel masz podłączony dobrze. Jeśli chcesz podłączyć głośnik systemowy/buzzer to podłączasz do 17 i 20 nóżki (lub jeśli masz 4 pinowy wtyk do od 17 do 20 nóżki).

  Urwana końcówka przy USB to według Twojego opisu byłaby 2-D, tak więc jeśli chcesz używać drugiego portu - musisz taką końcówkę dorobić. Póki co możesz podłączyć tylko port pierwszy:

  1-D -> USB_Px-
  1+D -> USB_Px+
  2+D - nie trzeba podłączać
  1 GROUND -> GND
  2 GROUND - nie trzeba podłączać
  1 VCC -> USB +5V
  2 VCC - nie trzeba podłączać
  1 BEZ KOŃCÓWKI (URWANA) - nie trzeba podłączaćKable należy podłączać w jednym rzędzie w gnieździe.Audio:

  L-RET -> nie trzeba podłączać, ale można podłączyć do NC nad Line out_L
  R-RET -> nie trzeba podłączać, ale można podłączyć do NC nad Line out_R
  R-OUT -> Line out_R
  L-OUT -> Line out_L
  GROUND -> AGND
  MIC-IN -> MIC2
  MIC-POWER -> MICPWRW biosie należy ustawić typ przedniego panelu AC97 (dla tego typu panelu ustawienie AZALIA lub HDAUDIO jest niepoprawne i panel nie będzie poprawnie działał).

 • #4#4

  Tylko do Audio mam podłączyć końcówkę większą z Audio czy każdy pin osobno? Tak samo przy USB? Podłączyć cały wtyk USB czy każdy pin osobno?Buzer na kabelku jaki ma napis.

 • #5#5

  Najlepiej zrób zdjęcia tych wtyczek. Jak masz całe to podłączasz całe, niektóre są rozbite na pojedyncze kabelki - wtedy podłączasz pojedynczo. Zależy jak to producent rozwiązał.Głośniczek zwykle jest oznaczony napisem SPEAKER.

 • #6#6

  Kable o oznakowaniu Speaker niema.

 • #7#7

  Wkładasz Audio do AAFP, USB do USB - tu chyba nie powinno być jakiegokolwiek problemu z podłączeniem.

 • #8#8

  A co z tym speakerem? Nie będzie go?

 • #9#9

  Nie, skoro nie masz takiego w obudowie to nie będzie. Z drugiej strony chyba nie jest Ci specjalnie potrzebny

 • #10#10

  Wiesz miałem małe problemy z komputerem. Wtedy byłby mi potrzebny. Dziwne że nie ma tych kabelków

 • #11#11

  Nic dziwnego, skoro nie ma głośniczka w obudowie. Z resztą już od dość dawna producenci obudów zamiast głośniczka dodają mały buzzer. Idź do dowolnego serwisu, to dostaniesz taki - jeśli nie za free, to za piwo lub jakieś grosze.

 • #12

 • #13#13

  Ustaw w BIOSie co trzeba i zapisz zmiany (to spowoduje pozbycie się komunikatu). Jeśli nadal będzie się pojawiał to znaczy, że do wymiany jest bateryjka zamontowana na płycie głównej.Wszystko wygląda dobrze, wygląda na to że masz jeden dysk SATA, jest on wykryty, powinien z niego wystartować, o ile pozostałe ustawienia są OK. Jeśli chodzi o ustawienia to zmniejszyłbym temperatury reakcji wentylatora - start up z 50 na 30 stopni, full speed z 70 na 60 stopni (ostatnie zdjęcie).

 • #14#14

  Wymieniłem baterię z płyty bo miała tylko 2, 18 V na nową.Tylko niepokoi mnie ta karta graficzna:

  Męczyłem komputer OCCTem i wszystko śmigało. Wyłączyłem komputer. Komputer uruchomiłem ponownie po 2h na początku był ekran, chciałem uruchomić ponownie OCCT i został czarny ekran. Uruchomiłem ponownie i w czasie ładowania BIOSu był wyświetlany na ekranie, ale jak miał się pojawić pulpit to czarny ekran. Wyjąłem kartę graficzną, podłączyłem pod zintegrowaną na płycie i jest ekran. Widocznie problemem jest karta.Mam zasilacz Tagan TG380-E00 więc chyba powinien uciągnąć tą kartę?
  Geforce 8800 GTS 512mbPosty scaliłem, link do oferty z OLX usunięty zgodnie z punktem 3. 1. 18 regulaminu.
  dt1

 • #15#15

  Odradzam kupno kart z serii 8800/9800. Bardzo awaryjne modele. Większość wyprodukowanych już leży dawno na złomie. Nie warto kupować, karta może bardzo krótko działać.Zasilacz ma 264W na linii 12V, nie powinieneś przesadzać z kartą, która pobiera za dużo energii. Na procesor potrzebujesz ~100W przy obciążeniu, na resztę zarezerwuj około 50W. Nie pakowałbym kart graficznych o TDP wyższym niż 100W przy tym zasilaczu.TDP to ilość wydzielanego ciepła, ten parametr jest bardzo zbieżny z maksymalnym poborem prądu przez urządzenie. Listę TDP popularnych układów graficznych znajdziesz tutaj:
  http://www. com/20090618/graphics-cards-thermal-design-power-tdp-database/

 • #16

 • #17

 • #18#18

  dt1 wrote:

  Odradzam kupno kart z serii 8800/9800. Nie warto kupować, karta może bardzo krótko działać.


  szymon189 wrote:

  Kupiłem 8800 bo tamte akurat były niedostępne.

  Więc masz za swoje. Karta uszkodzona, do wymiany.

 • #19

Rejestrując urządzenie, możesz łatwo zarządzać gwarancją produktu, uzyskać pomoc techniczną i śledzić stan naprawy.

Zarejestruj produkt

Pobieranie sterowników
ASUS Socket775 P5VD2-MX


Ręczne kroki aktualizacji sterownika urządzenia Socket775 P5VD2-MX:

Te standardowe sterowniki Socket775 P5VD2-MX można znaleźć w systemie%%os%% lub można je pobrać z aktualizacji systemu Windows®. Korzystanie z tych wstępnie zainstalowanych sterowników może obsługiwać główne funkcje Motherboard.Odwiedź ten link, aby dowiedzieć się, jak zainstalować te sterowniki ASUS.

Firma: ASUS
Typ sprzętu: Płyta główna
konfiguracja: Socket775
Seria: P5VD2-MX
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Jak automatycznie zaktualizować sterowniki Socket775 P5VD2-MX:

Sugestia: Zalecamy skorzystanie z takiego narzędzia, jak DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], jeśli nie masz doświadczenia w aktualizacji sterowników urządzeń typu ASUS Płyta główna. DriverDoc usuwa wszystkie kłopoty i bóle głowy podczas aktualizacji sterowników P5VD2-MX, pobierając i instalując je automatycznie.

Dzięki dostępowi do bazy danych zawierającej ponad 2 150 000 sterowników DriverDoc pozwala aktualizować na bieżąco sterowniki typu Płyta główna, jak również innych rodzajów urządzeń na komputerze użytkownika.

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji P5VD2-MX


Co to jest zgodność systemu operacyjnego dla sterowników P5VD2-MX?

P5VD2-MX posiada dostępną wersję sterownika dla Windows.

Jaka jest funkcja sterownika Płyta główna ASUS?

Sterowniki urządzeń, w tym również te stworzone specjalnie przez ASUS dla P5VD2-MX, umożliwiają bezpośrednią komunikację między urządzeniami Motherboard i systemem operacyjnym. org/Question">

Jak często należy aktualizować sterowniki P5VD2-MX?

Aby zrealizować wszystkie funkcje sprzętu P5VD2-MX, zalecamy okresowe sprawdzanie aktualizacji sterowników. org/Question">

Jakie są instrukcje aktualizacji sterowników P5VD2-MX?

Większość zaawansowanych użytkowników aktualizuje sterowniki Socket775 P5VD2-MX ręcznie, za pośrednictwem Menedżera urządzeń lub automatycznie, pobierając program do aktualizacji sterowników.Trudności w utrzymaniu kierowcy

Socket775 P5VD2-MX jest podatny na błędy systemowe związane z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami urządzeń. Sterowniki komputerów PC mogą stać się problematyczne bez wyraźnej przyczyny. Dobrą wiadomością jest to, że często można zaktualizować sterownik urządzenia, aby naprawić problem z Płyta główna.

Często trudno jest znaleźć odpowiednie rozwiązanie błędu sprzętowego Socket775 P5VD2-MX, odwiedzając stronę internetową firmy ASUS. Chociaż możesz mieć duże doświadczenie w obsłudze sterowników Socket775 P5VD2-MX, proces aktualizacji nadal jest dużo czasu. Problemy można pogorszyć tylko wtedy, gdy zainstalujesz niewłaściwy sterownik dla sprzętu.

Korzystanie z programu aktualizującego sterowniki może pozwolić sterownikom na aktualizację bez trudności, więc Program aktualizacji nie tylko zapewnia odpowiednie sterowniki, które są kompatybilne ze sprzętem, ale także gwarantuje, że istnieje kopia zapasowa bieżących sterowników przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Kopie zapasowe sterowników oferują natychmiastowy i bezpieczny sposób przywrócenia sterownika do wcześniejszej konfiguracji, w razie potrzeby.


5 najpopularniejszych sterowników Socket775 (254 Modele)


 • AT3GC-I


 • Commando


 • I220GC


 • ITX-220


 • P5AD2 DeluxeZainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki ASUS Socket775 P5VD2-MX jednym kliknięciem w DriverDoc:Ustawienia Podręcznik Asus Motherboard P5vd2 Mx

Bezpośredni link do pobrania Ustawienia Podręcznik Asus Motherboard P5vd2 Mx

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ustawienia Podręcznik Asus Motherboard P5vd2 Mx