Właściwości i specyfikacja Cabletron Systems 9a686 04

Cabletron Systems 9a686 04 to wielofunkcyjny zestaw zasilaczy o zaawansowanej technologii, który zapewnia wysoką wydajność, elastyczność i doskonały stosunek jakości do ceny. Jest to wielokanałowy zestaw zasilaczy, który może być używany do zasilania różnych urządzeń, w tym serwerów, komputerów, drukarek, routerów i innych urządzeń sieciowych. Cabletron Systems 9a686 04 charakteryzuje się wysokim napięciem, wysoką niezawodnością i niskim zużyciem energii. Jego zalety obejmują zgodność z różnymi systemami i szeroki zakres napięć. Łatwa obsługa i kompaktowa konstrukcja sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które potrzebują wysokiej wydajności i elastyczności.

Ostatnia aktualizacja: Właściwości i specyfikacja Cabletron Systems 9a686 04

Rury kanalizacji zewnętrznej z PVC -u ze ścianką litą produkowane są w dwóch klasach sztywności obwodowej (SN8, SN4), co umożliwia optymalny dobór w zależności od warunków obciążenia. Szerokie portfolio kształtek systemowych ułatwia konstruowanie wielu schematów sieci kanalizacyjnych, a także łączenia z systemami z innych materiałów. Zakres średnic DN/OD 110-500mm. Rury spełniają wymagania normy PN-EN 1401-1.

ETIM CLASS

ŚREDNICA WEWNĘTRZNA NOMINALNA

ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA RURY

OUTER PIPE DIAMETER CONNECTION 1

OUTER PIPE DIAMETER CONNECTION 2

EXTERNAL TUBE DIAMETER OF CONNECTION 3

DŁUGOŚĆ

DŁUGOŚĆ ROBOCZA 1

DŁUGOŚĆ ROBOCZA 2

DŁUGOŚĆ POŁĄCZENIA 1

DŁUGOŚĆ POŁĄCZENIA 2
Właściwości i specyfikacja Cabletron Systems 9a686 04

Bezpośredni link do pobrania Właściwości i specyfikacja Cabletron Systems 9a686 04

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Właściwości i specyfikacja Cabletron Systems 9a686 04